DAWELD Dawid Hawryluk

Wykonujemy solidne usługi spawalnicze przy użyciu różnych metod spawania.

Konstrukcje stalowe
ul. 1 Maja 51, 44-190 Knurów śląskie
(2 opinie) napisz opinię
DAWELD Dawid Hawryluk

Informacje

O nas
Firma Daweld świadczy głównie usługi spawalnicze wykonując prace zlecone oraz wynajmując pracowników ze sprzętem lub bez w zależności od zapotrzebowania klienta.
OFERUJEMY:
- składanie i spawanie różnego rodzaju konstrukcji stalowych,
- realizację usług spawalniczych oraz monterskich zgodnie z powierzoną dokumentacją,
- mobilne usługi spawalnicze wykonywane na terenie całego Śląska z dojazdem do klienta - metody 135,136,138,141,111.

Nasza kadra to wykwalifikowani spawacze, ślusarze, monterzy oraz inni pracownicy związanych z branżą stalową.

Realizujemy usługi spawalnicze oraz monterskie zgodnie z powierzoną lub wykonaną przez nas dokumentacją techniczną. Zlecenia wykonujemy zarówno z własnych jak i dostarczonych przez klienta materiałów. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami pozwalającymi na wykonanie złożonych konstrukcji stalowych takimi jak: spawarki, szlifierki, wiertarki oraz inne elektronarzędzia i dodatkowy sprzęt potrzebny do prac wykończeniowych.
Oferujemy również mobilne usługi spawalnicze wykonywane na terenie całego Śląska z dojazdem do klienta. Posiadamy sprzęt wyjazdowy który sprawdza się u klientów na miejscu wykonywania usług.
Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, kierujących się w pracy przede wszystkim zaangażowaniem i sumiennością. Są oni najwyższą wartością naszej firmy, dlatego dbamy o nich i o to aby ich praca sprawiała im przyjemność a co za tym idzie przynosiła coraz więcej korzyści naszym klientom, a tym samym naszej firmie. Jednym z filarów naszej firmy, jest świadomość naszych pracowników, iż dokładność i precyzja, stanowi o bezpieczeństwie wszystkich łączonych konstrukcji i urządzeń spawanych, a przede wszystkim osób z nich korzystających.

USŁUGI SPAWALNICZE, WYNAJEM SPAWACZY, KONSTRUKCJE STALOWE KNURÓW
GŁÓWNY OBSZAR NASZEJ DZIAŁALNOŚCI TO GÓRNY ŚLĄSK I TAKIE MIASTA JAK: KNURÓW, GLIWICE, ZABRZE, BYTOM, RUDA ŚLĄSKA, KATOWICE, KĘDZIERZYN-KOŹLE.

Zapraszamy do współpracy.

Spawanie Śląsk.
Opis działalności
Firma Daweld świadczy głównie usługi spawalnicze wykonując prace zlecone oraz wynajmując pracowników ze sprzętem lub bez w zależności od zapotrzebowania klienta. OFERUJEMY: składanie i spawanie różnego rodzaju konstrukcji stalowych, realizację usług spawalniczych oraz monterskich, wynajem spawaczy. DAWELD SKLEP BHP Knurów ul.Szpitalna 23a tel. 536778828 email: sklep@daweld.eu Posiadamy w swojej ofercie: ?? Artykuły BHP i P.POŻ ?? Odzież robocza, ochronna i patriotyczna Godziny otwarcia: Pon. - Pt. od 9:00 do 16:00
Produkty i usługi
W Daweld nasza kadra zajmuje się wykonywaniem wszelkiego rodzaju usług spawalniczych już od ponad dekady. Dzięki wielu latom prężnej działalności w firmie byliśmy w stanie systematycznie poszerzać nasz sprzęt o kolejne nowoczesne urządzenia, które wraz ze zdobytym przez ten czas cennym doświadczeniem i poznanymi technikami spawalniczymi pozwalają nam na wykonanie każdej usługi spawalniczej w sposób dokładny, solidny i zgodny z ustalonym harmonogramem.

Naszą specjalnością jest spawanie przy użyciu metod MAG, MIG, TIG i MMA.

Poprzez miarowe poszerzanie naszej oferty tak, aby sprostać rosnącym potrzebom rynkowym, znajdują się w niej aktualnie:

- montaż i spawanie wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych,
- realizacja usług spawalniczych i monterskich w oparciu o powierzoną dokumentację,
- pracownicy wyposażeni w odpowiednią ochronną odzież roboczą, a także innego rodzaju środki ochrony osobistej,
- i przede wszystkim nasza wykwalifikowana kadra spawaczy, monterów, ślusarzy i innych pracowników działających w branży stalowej.

Oferujemy również możliwość wynajmu wykwalifikowanych spawaczy.

Przez lata działalności mieliśmy możliwość pracowania z wieloma wiodącymi firmami na rynku Polskim i zagranicznym.

Główny obszar naszej działalności to Górny Śląsk i południowa Polska ale nie wykluczamy dalszych wyjazdów.

Chętnie nawiążemy z Państwami współpracę. Zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji na temat naszej oferty mogą Państwa również znaleźć na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, częstochowski, Gliwice, gliwicki, Katowice, kędzierzyńsko-kozielski, krakowski, legnicki, Łódź, mielecki, myszkowski, opolski, rybnicki, rzeszowski, Sosnowiec, strzelecki, tarnogórski, Warszawa, wrocławski, Zabrze, zawierciański

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
K
Jan Kowalski
Polecam!
K
:
Klient :-)
POLECAM!