Tatrapet Polska Sp. z o.o. Dyrekcja

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją artykułów zoologicznych

Artykuły zoologiczne
ul. Powstańców Śląskich 21, 44-177 Paniówki śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tatrapet Polska Sp. z o.o. Dyrekcja
ul. Powstańców Śląskich 21, 44-177 Paniówki śląskie
Telefon
Tatrapet Polska Sp. z o.o. Dyrekcja

Informacje

Opis działalności firmy Tatrapet Polska Sp. z o.o. Dyrekcja w Paniówki
W Tatrapet działamy w sektorze zoologicznym już od ponad 30 lat. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Paniówki na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Tatrapet działamy na rynku już od 1988 roku i od tego czasu prężnie się rozwijamy. Serce naszej firmy znajduje się w Europie Środkowej. Nasza siedziba otoczona jest tatrzańskimi szczytami w regionie Liptów, w miejscowości Liptowski Mikulasz. Nasze oddziały znajdują się w Słowacji, Czechach i w Polsce.

Swoje pierwsze kroki zaczynaliśmy od małego sklepu i produkcji akwariów na wymiar. Obecnie mamy własny zakład produkcyjny oraz magazyn zbóż i surowców. Produkcja i dystrybucja, która odbywa się za pośrednictwem naszej firmy, jest z myślą o akwarystach, hodowcach ptaków, gryzoni, psów i kotów.

W skład naszego zespołu wchodzi około 70 aktywnych pracowników oraz dziesiątek innych współpracowników w ponad dziesięciu krajach, należących do Europy. Naszymi atrybutami są wiedza, doświadczenie i profesjonalizm. Połączenie tych cech rzutuje na jakość wykonywanych przez nas usług. Ponadto cechuje nas niezwykła wrażliwość w stosunku do bezbronnych istotek, jakimi są zwierzęta.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń