Poli-plast Krzysztof Fojcik

Opakowania foliowe najwyższej jakości

Opakowania foliowe
ul. Powstańców 4, 44-145 Pilchowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Poli-plast Krzysztof Fojcik

Informacje

Opis działalności
Firma Poli-Plast, której właścicielem jest Krzysztof Fojcik, zlokalizowana jest w Pilchowicach, na terenie województwa śląskiego. Nasza firma działa na rynku, nieprzerwanie od 1986 roku. Jako producent folii i worków LDPE zaopatrujemy firmy produkcyjne, składy opałów i zakłady komunalne.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest produkcja opakowań foliowych, jednak produkty, które są najbardziej rozpoznawalne to worki na węgiel i materiały sypkie. Podkuwane przez nas produkty powstają z najlepszych surowców. Co ważne, proces produkcyjny jest przyjazny dla środowiska oraz całej kadry pracowniczej.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- worki foliowe,
- worki na opał (węgiel, pellet, brykiet),
- worki na materiały sypkie,
- worki do selektywnej zbiórki odpadów,
- worki dla ogrodnictwa,
- worki na śmieci,
- kaptury termokurczliwe na palety.

Produkowane przez nas opakowania foliowe, worki i nie tylko wyróżnia wytrzymałość. Nowoczesna linii produkcyjne pozwala nam na doskonalenie oferowanych produktów. Istnieje możliwość wykonania nadruku, na produkowanych przez nas produktach.

Co więcej, dysponujemy własnym transportem oraz współpracujemy z firmami kurierskimi. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu szybką oraz bezpieczną dostawę zamówienia. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, dlatego też zapewniamy atrakcyjne ceny oraz rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Poli-Plasy w Pilchowicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń