Tokmar Marcin Pielka

Profesjonalna obróbka metalu

Obróbka metali
ul. Wilsona 6, 44-178 Przyszowice śląskie
(5 opinii) napisz opinię
Tokmar Marcin Pielka

Informacje

Opis działalności
Firma TokMar, której właścicielem jest Marcin Pielka, oferuje usługi w zakresie obróbki metalu. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Przyszowicach, na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Specjalnością firmy TokMar jest obróbka metali wieloma metodami. Firma podejmuje się wykonania prostych elementów, ale też bardziej skomplikowanych konstrukcji czy detali. Doświadczenie, które posiada kadra pracownicza, jest gwarancją na wysoką jakości wykonanych przez firmę prac.

W ofercie znajdą Państwo takie usługi jak między innymi:

- toczenie,
- frezowanie,
- obróbka CNC,
- obróbka skrawaniem.

Obróbka skrawaniem metali polega na nadaniu danym elementom oczekiwanych kształtów oraz wymiarów poprzez fragmentaryczne usuwanie części ich materiału. Na skrawanie metali składają się trzy procesy. Toczenie, które jest precyzyjną obróbką metali, w której trakcie dochodzi do połączenia działania ruchu obrotowego i liniowego.

Frezowanie polega na użyciu wieloostrzowego narzędzia na frezarce, natomiast szlifowanie to jeden ze sposobów obróbki skrawaniem, podczas którego dochodzi do obróbki ściernej. Firma gwarantuje terminowość oraz rzetelnie wykonane prace.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą TokMar w Przyszowicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie, śląskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
Krzysiek
Pracują naprawdę wysokim poziomie, w dodatku sprawnie. Ciesze się, że im zaufałem.
O
Odpowiedz
TokMar to firma godna polecenia, są profesjonalni, a zlecenia wykonują w terminie.
O
Ovuba
Zadanie wykonane według moich zaleceń. Firma ceni sobie słowo Klienta.
K
Kazik
Bardzo szybko zajęli się realizacją projektu mojej balustrady balkonowej. Teraz balkon prezentuje się naprawdę świetnie!
B
Borys
Zatrudniłem ich do spawania mojej konstrukcji ze stali, trzeba było połączyć elementy. Panowie sprawnie wykonali swoje zadanie. Polecam.