Ekonorm sp. z o.o.

Sprzedaż olejów i smarów technicznych

Oleje techniczne i smary
ul. Czereśniowa 18, 44-120 Pyskowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 233 93 20
Adres korespondencyjny
ul. Czereśniowa 18, 44-120 Pyskowice śląskie

Informacje

Opis działalności
Spółka Ekonorm powstała w 1993 roku i od samego początku wspiera Klientów reprezentujących branże przemysłowe. Nasza siedziba znajduje się w Pyskowicach, w województwie śląskim. Zajmujemy się sprzedażą smarów technicznych oraz olejów używanych do maszyn i urządzeń w zakładach przemysłowych. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma Ekonorm dostarcza Państwu smary techniczne, które usprawnią działanie każdej maszyny bez względu na wykonywaną pracę. Na rynku dostępne są najróżniejsze rodzaje smarów. Ich głównym celem jest niwelowanie tarcia oraz ochrona maszyn przed zbyt szybkim zużyciem się. Smary pomagają również zapobiec korozji i zmniejszą temperaturę nawet przy największych obrotach. Smar, który nakładamy na elementy składowe maszyn takie jak łożyska, przeguby, czy taśmy, stanowią warstwę poślizgową.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty takie jak:
- smar Biała Pszczoła,
- smar Czarna Pszczoła,
- smar Zielona Pszczoła.

Biała Pszczoła to smar, której lepkość wynosi 2500 mm2/s i jest o 14 razy większa niż lepkość, którą zanotowano w smarach stworzonych z mydła. Na smary nie oddziałuje ani zimna, ani gorąca woda, czy para. Produkt posiada niezbędne atesty i może być używany do maszyn mających kontakt z żywnością.

Smar Czarna Pszczoła charakteryzuje się wysoką odpornością na obciążenia i wysokie temperatury. Używa się go do takich elementów jak:
- ruszty kotłów,
- obrotowe podgrzewacze powietrza,
- wentylatory spalin,
- przekładnie zębate,
- sprzęgła,
- walce ciągów walcowniczych,
- prasy,
- dźwigi.

Smar Zielona Pszczoła jest na tyle skuteczny, że wystarczy używać go w łożyskach co 2-3 lata. Dzięki jego działaniu śruby posiadają warstwę ochronną, zabezpieczającą je przed korozją. Łożysko może pracować bez zbytniego przegrzewania w temperaturze od 20 do 30 stopni. Ten rodzaj smaru jestużywany w większości branż przemysłowych.
Zapraszamy do kontaktu z firmą Ekonorm z Pyskowic.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń