Barycar Marcin Łajszczak

Naprawa samochodów osobowych

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Powstańców 2A, 44-153 Sośnicowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
798 283 132
Adres korespondencyjny
ul. Powstańców 2A, 44-153 Sośnicowice śląskie

Informacje

Opis działalności
Barycar z Sośnicowic to warsztat samochodowy prowadzony przez Marcin Łajszczaka. Głównym profilem naszej działalności jest naprawa samochodów osobowych. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Branża motoryzacyjna stale się rozwija, dlatego mechanicy w Barycar stale podnoszą swoje umiejętności i kompetencje dotyczące serwisu samochodowego. Wszystkie naprawy wykonuje doświadczony mechanik, który doskonale zna się na diagnostyce pojazdów, potrafi znaleźć źródło awarii i naprawić zepsute części. Mechanika samochodowa wymaga precyzji i doświadczenia, czyli wszystko to, co możemy Państwu zagwarantować.

Podejmujemy się naprawy Audi, BMW i innych aut znanych marek, także tych nowy i starszych roczników.

W ramach serwisu możemy usunąć usterkę w silniku, układzie chłodzenia, skrzyni biegów, turbosprężarce i moście napędowym. To oczywiście tylko niektóre elementy, jakie naprawiamy. Wymieniamy oleje i filtry, tłumiki, przewody zapłonowe, klocki hamulcowe, tarcze i rozrząd. Przeprowadzamy czyszczenie przepływomierza, układu paliwowego i przepustnicy.

Oferujemy takżeusługi wulkanizacyjne, czyli wymianę opon i wyważanie kół.

Zależy nam na tym, aby każdy Klient był zadowolony. Prace wykonujemy sprawnie i terminowo. Zapraszamy do kontaktu z warsztatem Barycar z Sośnicowic.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń