Lebopoll Logistics Sp. z o.o. Wypożyczalnia Busów Osobowych

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. Smolnicka 3, 44-153 Sośnicowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
601 486 878
Adres korespondencyjny
ul. Smolnicka 3, 44-153 Sośnicowice śląskie

Informacje

Lebopoll Logistics Sp. z o.o. Wypożyczalnia Busów Osobowych działa w branży Wynajem samochodów i zarządzanie flotą. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Sośnicowice.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Lebopoll Logistics Sp. z o.o. Wypożyczalnia Busów Osobowych poprzez email: biuro@lebopoll.com.pl lub telefon: 601 486 878 .
Z przedstawicielem firmy Lebopoll Logistics Sp. z o.o. Wypożyczalnia Busów Osobowych możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 44-153 Sośnicowice ul. Smolnicka 3,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Lebopoll Logistics Sp. z o.o. Wypożyczalnia Busów Osobowych, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.