Transsilesia Wypożyczalnia samochodów

Wynajem samochodów w kraju

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
Parkowa 5, 44-187 Wielowieś śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
515 000 777
Adres korespondencyjny
Parkowa 5, 44-187 Wielowieś śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Transsilesia znajduje się w Wielowsi, w województwie śląskim. Należy do Tomasza Grochli. Nasza oferta jest skierowana głównie do właścicieli małych i dużych firm. Zajmujemy się wypożyczaniem samochodów osobowych. Każdą umowę dostosowujemy do potrzeb Klienta i podpisujemy ją na dogodnych warunkach w oparciu o Państwa potrzeby. Oferujemy również pomoc związaną z ubezpieczeniem i obsługą techniczną. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertę firmy.
Produkty i usługi
Firma Transsilesia to wypożyczalnia samochodów i posiada atrakcyjny cennik dla firm, które decydują się na długoterminowe wypożyczenie auta. To najkorzystniejsze rozwiązanie dla Klientów, ponieważ zajmujemy się usuwaniem wszystkich problemów technicznych z samochodem, dbamy o kwestię sprzedażową i obsługę auta, a także zapewniamy wygodny system płatności, w jednej fakturze. Im dłuższe wypożyczenie, tym niższa cena, a także możliwość przedłużenia umowy na dalszy okres lub wykupienie samochodu.

Oferujemy Państwu:
- wynajem samochodów średnioterminowy,
- wynajem samochodów długoterminowy.

Wynajem średnioterminowy polega na wypożyczeniu jednego z naszych pojazdów na okres od 1 do 24 miesięcy. Dbamy o to, aby nasi Klienci otrzymywali auto niemalże od ręki. Dlatego załatwiamy wszystkie formalności. Czas najmu zależy od Państwa potrzeb i jest elastyczny, dzięki czemu to wy decydujecie, jak będzie wyglądała nasza umowa. Jest to bardzo korzystna oferta dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją działalność lub wykonują pracę sezonowo. W razie awarii zapewniamy auto zastępcze. Pokrywamy też wszystkie koszty naprawy.

Wynajem długoterminowy opiera się na wypożyczeniu auta na okres minimum 24 miesięcy. Klient płaci jedynie ratę za samochód i koszty paliwa, a my zajmujemy się wymianą opon, serwisem auta i ubezpieczeniem. Jest to świetna opcja dla firm, które potrzebują środka transportu, ale nie chcą inwestować w drogie samochody, których wartość rynkowa szybko maleje.

W naszym asortymencie znajdują się samochody marki:
- Opel,
- Ford,
- Skoda,

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Transsilesia z Wielowsi. Więcej informacji o ofercie znajdziecie Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń