JDJ Sp. z o.o.

Produkcja krążników do taśmociągów

Przenośniki
ul. Karola Miarki 11, 44-189 Wilcza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 422 57 98
Media społecznościowe
JDJ Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
JDJ to spółka z Wilczej, w powiecie gliwickim, w województwie śląskim. Powstała w 2004 roku i zajmuje się produkcją części do przenośników taśmowych. Zaopatruje w nie podmioty działające w branży górniczej, budowlanej i w przemyśle.
Produkty i usługi
Taśmociągi to stały element krajobrazu w wielu miejscach. Używane są powszechnie w górnictwie węgla kamiennego i brunatnego, przy wydobyciu piaskowca oraz w innych kamieniołomach. Ponadto stosowane są w centrach recyklingu, cementowniach i zakładach produkcyjnych. Ich sprawność zależy w dużej mierze od części produkowanych przez firmę JDJ. Przedsiębiorstwo od lat wytwarza podzespoły, które wysyłane są do polskich, europejskich, a także afrykańskich firm. Cenione są za wytrzymałość i konkurencyjną cenę. Oferta obejmuje przede wszystkim krążniki do taśmociągów taśmowych, podtrzymujące górne albo dolne taśmy. Znajdują też zastosowanie jako rolki w transporterach rolkowych i grawitacyjnych. Do produkowanych krążników można zaliczyć:
-krążniki gładkie
-krążniki tarczowe
-krążniki pierścieniowe
-krążniki kierunkowe
-krążniki odciskowe

Ponadto JDJ dostarcza bębny napędowe i zwrotne oraz dodatkowe wyposażenie taśmociągów. Są to koła zębate, hamulce klinowe, półsprzęgła i sprzęgła łańcuchowe oraz łańcuchy.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie JDJ i produkowanych przez nią częściach do taśmociągów. Po więcej warto odwiedzić stronę internetową albo zadzwonić lub napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

jdj,