Geowiert Bis Dariusz Wójcik

Kompleksowe usługi z zakresu hydrotechniki.

Hydrotechnika
42-140 Jaciska 14 śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Geowiert Bis Dariusz Wójcik

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Geowiert Bis znajduje się w Jaciskach, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w usługach koparką. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2019 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Dariusz Wójcik.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Geowiert Bis są kompleksowe usługi z wykorzystaniem koparki. Jesteśmy w stanie wykonać wykopy - pod kanalizacje, media, przydomowe oczyszczalnie ścieków. W naszej ofercie można także znaleźć montaż szamba czy przyłączy hydraulicznych.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy transport materiałów sypkich. Jesteśmy w stanie wywieźć gruz lub piach. Oprócz tego nasza oferta obejmuje prace ziemne, w tym równianie czy niwelację terenu. Uzupełnienie oferty stanowią usługi wywrotką.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Geowiert Bis.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kłobucki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń