Anmar Met Sp. z o.o. Sp.k.

Skup surowców wtórnych - odbiór własnym transportem

Złom i surowce wtórne
ul. Długosza 101, 42-100 Kłobuck śląskie
(13 reviews) napisz opinię
Anmar Met Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Długosza 101, 42-100 Kłobuck śląskie
Telefon
Anmar Met Sp. z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności firmy Anmar Met Sp. z o.o. Sp.k. w Kłobuck
Anmar Met to skup surowców wtórnych, który założyliśmy w Kłobucku, w województwie śląskim. Działamy od 2011 roku i prowadzimy skup oraz sprzedaż złomu, a także metali nieżelaznych i żelaznych.
Produkty i usługi
Na terenie skupu surowców wtórnych Anmar Met składujemy odpady zgodnie ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi ochrony środowiska, a naszym Klientom wystawiamy formularze, będące potwierdzeniem przyjęcia towaru.

Osoby, które zdecydują się na współpracę z naszą firmą, mają zagwarantowane atrakcyjne ceny zarówno przy sprzedaży i skupie ilości hurtowych, jak i detalicznych, a także wypłacanie gotówki od ręki. Złom i metale żelazne oraz nieżelazne przyjmujemy od Klientów prywatnych, firm, a także hut z polski i z zagranicy.

Wśród skupowanych i sprzedawanych przez nas odpadów znajduje się:
- złom stalowy,
- puszki,
- aluminium,
- mosiądz,
- stal,
- miedź,
- brąz,
- ołów,
- metale kolorowe,
- tworzywa sztuczne.

Oprócz tego nasza firma zajmuje się również złomowaniem samochodów. Oferujemy także sprzedaż części samochodowych dla Klientów detalicznych lub warsztatów.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do załadunku oraz rozładunku odpadów. Na życzenie Klienta obieramy większe ilości złomu własnym transportem, a także wypożyczamy kontenery na składowanie surowców wtórnych. Oczywiście zapewniamy regularne opróżnianie kontenerów i przystępne formy płatności.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - firma Anmar Met w Kłobucku.
Zasięg działania
Firma Anmar Met Sp. z o.o. Sp.k. z lokalizacji: Kłobuck świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Opinie

(13 reviews) napisz opinię
W
Wojtek
Dają najlepsze ceny za złomowanie pojazdu w naszej okolicy.
R
Rysiu_reks
Kilka razy sprzedałem im tu różne odpady. Zawsze płacili mi od ręki i bardzo szybko realizowali transakcję.
K
Kamila
W dobrej cenie wypożyczyliśmy od nich kontener na odpady. Firma zapewnia nam regularne opróżnianie.
J
Jędrek
Regularnie odbierają ode mnie części metalowe i zawsze przyjeżdżają o omówionej porze. Nie mam też problemu z płatnościami, więc polecam.
M
Magdalena
Oddałam tutaj samochód na szrot i uważam, że zrobiłam dobry interes, bo okazało się, że to stare auto udało mi się sprzedaż za całkiem niezłą cenę. Oczywiście skup wystawił mi potrzebny dokument potwierdzający odbiór pojazdu.
M
Maksymilian
Po rozbiórce mojego zakładu produkcyjnego bardzo dużą część odpadów sprzedałem tutaj. Firma wynajęła dla mnie kontener i cały złom mogłem składować w jednym miejscu. Bardzo polecam taką współpracę.
K
Krzysiek
Sprzedajemy im wszystkie odpady hutnicze i chwalimy sobie współpracę z tą firmą. Sami odbierają od nas towar i zawsze rozliczają się na miejscu. Mają uczciwe ceny i regularnie przyjeżdżają po złom.
M
Misza118
p
T
Tomcio_643
p
F
Frida580
p
F
Filip
Co jakiś czas mam dużą ilość poprodukcyjnych odpadów stalowych. Nie ma problemu ze skupem, a od Anmar Met mam dobre ceny. Dla mnie korzystna współpraca.
K
Konrad
Ceny w porządku, szybka i sprawna obsługa, dla mnie najlepsze złomowisko w okolicy. Polecam.
M
Mirek
Bardzo korzystne warunki skupu. Jestem zadowolony z trwającej już od 2 lat współpracy z firmą Anmar Met. Polecam serdecznie.