Phu Pufik Robert Radzioch

Pełna obsługa centralnego ogrzewania

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Długosza 16, 42-100 Kłobuck śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Phu Pufik Robert Radzioch
ul. Długosza 16, 42-100 Kłobuck śląskie
Telefon
Phu Pufik Robert Radzioch

Informacje

Opis działalności firmy Phu Pufik Robert Radzioch w Kłobuck
W przedsiębiorstwie Pufik zajmujemy się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi od 2014 roku. Nasza siedziba znajduje się w śląskim Kłobucku, a właścicielem firmy jest Robert Radzioch. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Pufik działamy na rynku już od ponad pół dekady. Prace hydrauliczne nie mają przed nami tajemnic. Zajmujemy się wszystkimi typami instalacji wodnych oraz kanalizacyjnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, przedsiębiorstwa, wspólnoty mieszkaniowe oraz właścicieli domów i mieszkań.

Proponowane przez nas usług hydrauliczne wykonujemy przy użyciu wysokiej jakości produktów, elementów oraz sprzętów. Ciągle udoskonalamy swoje techniki, by nadążać za nowościami z tej dziedziny.

Montujemy:

- instalacje centralnego ogrzewania,
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- instalacje grzewcze,
- pompy ciepła,
- systemy solarne,
- instalacje sanitarne.

Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w przypadku awarii hydraulicznych oraz wymiany grzejników. Ekspresowo udrażniamy kanalizacje oraz wykonujemy wszelkiego rodzaju przyłącza.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku potrzeby zamrażania i odmrażania rur. Serwisujemy całe systemy grzewcze, włącznie z grzejnikami i kotłowniami.

Zastanawiają się Państwo nad instalacją podgrzewania podłogowego? Służymy doradztwem z zakresu doboru najlepszych rozwiązań grzewczych oraz instalujemy te, które uznają Państwo za najkorzystniejsze w swoich domach.

Nasze systemy grzewcze cechuje nowoczesność oraz ekologiczność. Polecane przez nas rozwiązania są zawsze sprawdzone i zaufane. Znamy się także na kotłach, dokonujemy ich napraw, przeglądów, serwisów oraz wymian.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.
Zasięg działania
Firma Phu Pufik Robert Radzioch z lokalizacji: Kłobuck świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
częstochowski, kłobucki, lubliniecki, myszkowski, pajęczański, radomszczański, sieradzki, wieluński, włoszczowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń