Merda Bartosz. Kancelaria Radcy Prawnego.

Pomoc adwokata

Radcy prawni
Rynek im. Jana Pawła II 12 lok. 2, 42-100 Kłobuck śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Merda Bartosz. Kancelaria Radcy Prawnego.

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Radcy Prawnego powstała w 2013 roku. Nasza siedziba znajduje się w Kłobucku, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem jest Bartosz Merda.
Produkty i usługi
Usługi adwokackie są obecnie bardzo potrzebne. Ilość wszelkich dokumentów przy załatwianiu różnych spraw i ich zawiłość sprawia, że łatwo się pogubić. Z kolei w sprawach karnych i cywilnych nie warto samemu domagać się swoich praw. Obecność prawnika daje poczucie większej pewności i nikt dzięki temu nie potraktuje Państwa w niewłaściwy sposób.

Nasze usługi obejmują udzielanie porad prawnych, reprezentowanie Klientów w sądach w sprawach cywilnych, rodzinnych, karnych oraz wykroczeniowych we wszystkich instancjach.

Poza tym podejmujemy się również reprezentowania interesów Klientów - Konsumentów przed ubezpieczycielami i innymi podmiotami gospodarczymi. Do naszych kompetencji zaliczamy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych.

Nasza oferta to:

- odszkodowania,
- sprawy cywilne,
- sprawy pracownicze,
- sprawy rodzinne (alimenty, rozwody),
- sprawy konsumenckie.

Przyjmujemy również klientów w sprawach karnych, gospodarczych i administracyjnych. Dodatkowo pomagamy w: podziale majątku, sporządzaniu wniosków procesowych, ugodzie pozasądowej, a także w apelacjach.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie, śląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń