Meble do Snu KrzysztofTasarz

Meble do Snu - dla Twojej sypialni, dla Ciebie

Meble na zamówienie
ul. Wieluńska 26, 42-100 Kłobuck śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 102 896
Adres korespondencyjny
ul. Wieluńska 26, 42-100 Kłobuck śląskie

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Meble do Snu mieści się w Kłobucku, na terenie województwa śląskiego. Produkujemy łóżka na zamówienie. Właścicielem firmy jest Krzysztof Tasarz.Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Profesjonalnie projektujemy i produkujemy łóżka na zamówienie. nasze produkty znalazły już miejsce u wielu zadowolonych Klientów na terenie całego Kraju.

Klientom dajemy możliwość stworzenia łóżka ich marzeń. Jesteśmy otwarci na nawet najbardziej wymagające pomysły. Zbierzemy informacje na temat łóżka którego oczekujecie, dokonamy pomiarów, wybierzemy najlepsze dostępne materiały, a sam produkt dostarczymy wprost pod Wasze drzwi!

Oferujemy:
- łóżka tapicerowane
- łóżka drewniane
- łóżka do sypialni
- łóżka podwójne
- łóżka pojedyncze
- wezgłowia
- łóżka drewniane z pojemnikiem
- łóżka tapicerowane z pojemnikiem

W naszej propozycji przedstawiamy także dodatki do sypialni. To wszelkiego rodzaju meble, materace oraz inne elementy, które pozwolą Państwu poczuć satysfakcję z Waszej sypialni.

Produkty które wykonujemy to świetna okazja aby dopasować łóżko do reszty wystroju pokoju. Z pewnością podpowiemy Państwu oraz pomożemy w jego wniesieniu, jak i umiejscowieniu gdy juz go dostarczymy.

Z chęcią nawiązujemy kontakt z nowymi Klientami. Zadzwońcie, zapytajcie a my odpowiemy na nawet najbardziej wymagające pytania.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń