OKBUD Jolanta Wojtera

Zajmujemy się produkcją, sprzedażą, montażem okien i drzwi z PCV i aluminium.

Okna
ul. Wieluńska 3, 42-100 Kłobuck śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
OKBUD Jolanta Wojtera

Informacje

Opis działalności
"OKBUD" Jolanta Wojtera z siedzibą w Kłobucku istnieje od 1995 roku. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą, oraz montażem okien i drzwi z PCV i aluminium. Oferujemy Państwu również w sprzedaży szeroką gamę parapetów, rolet wewnętrznych i zewnętrznych, drzwi wejściowych oraz bram garażowych
Produkty i usługi
Zajmujemy się produkcją, sprzedażą, oraz montażem okien i drzwi z PCV i aluminium, a także akcesoriów i osłon okiennych w systemie Veka. Od 25 lat działalności dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości produkty. Przez okres naszej działalności zdobyliśmy zaufanie u szerokiego grona odbiorców – współpracują z nami klienci indywidualni, hurtowi i instytucjonalni.

Oferujemy Państwu:
- Okna,
- Drzwi wewnętrzne i wejściowe,
- Parapety,
- Rolety wewnętrzne i zewnętrzne,
- Moskitiery,
- Bramy garażowe.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy z zaangażowaniem podejdą do realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń. Na każdym etapie prac służymy fachowym doradztwem oraz wsparciem merytorycznym.

Zapewniamy bezpłatne pomiary oraz transport okien i akcesoriów.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej sieci sklepów firmowych na terenie centralnej oraz południowej Polski. Można nas znaleźć między innymi w Wieluniu, Kępnie, Częstochowie, Ostrzeszowie, Wieruszowie, Bełchatowie i Pajęcznie. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo naszą pełną ofertę.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bełchatowski, częstochowski, kępiński, kłobucki, ostrzeszowski, pajęczański, wieluński, wieruszowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń