ALKO Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Poręcze i balustrady
ul. Tuwima 8, 42-125 Kamyk śląskie
(2 reviews) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy ALKO Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe jest Poręcze i balustrady. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kamyk w województwie śląskim.
Pracownicy ALKO Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: alko@alko.net.pl lub telefon: (34) 36...
Z przedstawicielem firmy ALKO Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 42-125 Kamyk ul. Tuwima 8,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników ALKO Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
A
Anna
Jestem zadowolona z realizacji balustrad. Polecam.
D
Dorota
Świetne produkty. Zamówiłam balustradę i wyszła świetnie.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.