Jedwabtex ZPHU Mariusz Pląskowski Rolety tekstylne dzień i noc

Rolety tekstylne dzień i noc

Produkcja zasłon, firanek i karniszy
ul. Sienkiewicza 30, 42-160 Krzepice śląskie
Poniedziałek 10:00 - 17:00
Wtorek 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jedwabtex ZPHU Mariusz Pląskowski Rolety tekstylne dzień i noc

Informacje

Opis działalności
Od lat dostarczamy Państwu najwyższej jakości zasłony, firany oraz karnisze. W naszej ofercie Klienci znajdą również zasłony wypalane laserowo. Właścicielem działalności jest Mariusz Plątkowski. Nasza siedziba znajduje się w Krzepicach. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Zadowolenie Klienta jest dla nas wartością kluczową. Zajmujemy się sprzedażą rolet i zasłon będących nie tylko pięknym dodatkiem do wystroju, ale i formą ochrony prywatności. Nasze firany oraz zasłony szyte są z materiałów najwyższej jakości. Zapewniamy, że będą Państwu służyć latami oraz zawsze dodawać uroku wnętrzom.

Nasze firany mogą Państwo zobaczyć w wielu hotelach oraz restauracjach. Podejmujemy się stworzenia niepowtarzalnych dekoracji okien. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny i sumienny. Zawsze staramy się zminimalizować czas realizacji. Dla Państwa zadowolenia stale poszerzamy naszą ofertę i gwarantujemy konkurencyjne ceny

Nasza oferta obejmuje:
- firany,
- zasłony,
- rolety tekstylne dzień i noc,
- plisy,
- żaluzje bambusowe,
- karnisze,
- lambrekiny,
- modelowanie firan,
- rolety.

Jeśli zarówno w innych sklepach jak i w naszej podstawowej ofercie nie mogą Państwo znaleźć odpowiedniego produktu, to zajmujemy się także szyciem firan na zamówienie. Tworzymy je pod indywidualne wymiary i wymagania każdego Klienta. Korzystając z tej usługi, uzyskają Państwo produkt idealnie dopasowany nawet do najdziwniejszego kształtu okna.

Nasi pracownicy służą pomocą oraz doradztwem. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy.
Certyfikaty
Produkty firmy „Świat Firan”, szycie modelowanie i upinanie firan.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń