FHU Aqua-Tro Olga Troczka

Centrum instalacyjno budowlane i salon wyposażenia łazienek.

Wyposażenie łazienek
ul. Skłodowskiej 1, 42-160 Krzepice śląskie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota 09:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
606 710 782
Hurtownia instalacyjno budowlana
668055488
instalacje@aquatro.pl
Salon łazienek
696422226
lazienki@aquatro.pl
606710782
692463078
Adres korespondencyjny
ul. Skłodowskiej 1, 42-160 Krzepice śląskie

Informacje

Opis działalności
Centrum instalacyjno budowlane i salon łazienek. Płytki ceramiczne oraz przyłącza gazowe. W ofercie: instalacje CO, CWU, kanalizacje, inst. wodociągowe, materiały budowlane, przyłącza gazowe, narzędzia i bhp. Wyposażenie łazienek: baterie, natryski, kabiny, brodziki, wanny, meble, ceramika łazienkowa, płytki ceramiczne, grzejniki, zlewozmywaki, akcesoria łazienkowe. Wizualizacje 3D.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną następujących dziedzin:
Instalacje CO, CWU
- kotły, grzejniki, ogrzewacze, wymienniki, pompy co cwu, pompy ciepła
Instalacje kanalizacyjne:
- rury (PP PVC PE żeliwo), kształtki, studnie, włazy i wpusty drogowe
Instalacje wodociągowe:
- rury, kształtki, zasuwy, nawiertki, zawory, armatura naprawcza, hydranty
Materiały budowlane:
- cement, styropian, wełna mineralna, zaprawy klejowe, fugi, kleje, akryle, emulsje, farby, tynki, karton gips, folie budowlane
Narzędzia i BHP:
- elektronarzędzia, narz. budowlane, urządzenia pomiarowe, narzędzia dla instalatorów wod-kan, ogrodowe, odzież ochronna i robocza, BHP

Wyposażenie łazienek:
- baterie, natryski, kabiny, brodziki, ceramika łazienkowa, wanny akrylowe, meble łazienkowe, płytki ceramiczne, akcesoria łazienkowe, grzejniki łazienkowe, zlewozmywaki.

Podejmując współpracę z nami możesz liczyć na pełen profesjonalizm, doświadczenie w branży instalacyjno budowlanej i wyposażenia łazienek, kompleksową pomoc i najlepszą obsługę.
Mamy mocną pozycję na rynku lokalnym, co sprawia, że klienci detaliczni znając naszą markę chętnie do nas wracają, a dla instalatorów jesteśmy stałym punktem na mapie. Działamy intensywnie na terenie Gminy Krzepice i najbliższych sąsiadujących gmin, ale obszar ten nie jest dla nas ograniczeniem. Z powodzeniem realizujemy zamówienia napływające z całego kraju. Zdarzają się również klienci zagraniczni, którzy znajdują nas ze względu na polecenia od usatysfakcjonowanych naszą współpracą znajomych. Naszym marzeniem, a zarazem misją jest podjecie wszelkich możliwych działań, aby urzeczywistnić nawet najbardziej skomplikowane projekty instalacyjne, zaopatrzyć najbardziej wymagających klientów budowlanych i wykonać aranżację idealnego wnętrza twojej łazienki. nie liczy się dla nas skąd dowiedziałeś się o naszej firmie, czy to z Google, czy z polecenia znajomych, czy z jakiegokolwiek innego źródła. Dla nas liczysz się ty i twoja potrzeba do zrealizowania.
Marki i specjalizacje
Podejmujemy współpracę z wiodącymi producentami na rynku, ponieważ dla nas liczy się przede wszystkim jakość wykonywanych produktów.
Oferujemy instalacje grzewcze CO, CWU od firm: Defro, Zębiec, Fondital, Galmet, Elektromet, Wilo, Grundfos, Ariston, Wavin, Valsir.
Instalacje kanalizacyjne: Kaczmarek, Plastimex, InstalPLast, Wavin.
Instalacje wodociągowe: Gamrat, Akwa, Hawle, Norson, Efekt i inne.
Materiały budowlane: Isover, Atlas, Mapei, Bolix, Tytan, Dekoral.
Oraz wielu innych producentów.
Certyfikaty
Jesteśmy laureatem plebiscytu "Orły Branży Budowlanej 2018".
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
pajęczański, radomszczański, wieluński, kluczborski, oleski, Częstochowa, kłobucki, lubliniecki, myszkowski, tarnogórski

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Z
zadowolony
Chciałem wyremontować łazienkę, ale nie miałem konkretnego pomysłu na aranżację. Przyszedłem do salonu i zrobili mi fajny projekt. Przy zakupie towaru jest on gratis. Bardzo pomocni sprzedawcy i miła atmosfera, a o to dzisiaj coraz trudniej. :)