Passive Energy

Sprzedaż i montaż paneli słonecznych

Energia odnawialna
ul. Kasztanowa 27, 42-165 Lipie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Passive Energy

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Passive Energy znajduje się w miejscowości Lipie, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność handlowo-usługową w 2014 roku. Od początku zajmuje się dostarczaniem i montażem odnawialnych źródeł energii, takich jak systemy solarne.
Produkty i usługi
Ekologiczne źródła energii są coraz popularniejsze, a dotyczy to szczególnie paneli słonecznych. Energia pozyskiwana ze słońca może być za pomocą specjalnych ogniw i innych składowych instalacji przetwarzana na energię elektryczną, co zaspokaja całość albo część zapotrzebowania na prąd. Dostarczaniem odpowiednich komponentów instalacji fotowoltaicznych i ich montażem od lat zajmuje się firma Passive Energy. Jej oferta obejmuje montaż paneli słonecznych jako samodzielnych konstrukcji lub zamontowanie ich na płaskich i spadzistych dachach. Przedsiębiorstwo oferuje takie odnawialne źródła energii jak:
-panele słoneczne dla firm,
-panele słoneczne dla gospodarstw rolnych,
-panele słoneczne dla osób fizycznych.

Panele słoneczne montowane są przez Passive Energy na dachach domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz na garażach, magazynach, halach produkcyjnych, a także oborach i innych obiektach w gospodarstwach rolnych.

Więcej informacji o ofercie przygotowanej przez Passive Energy można znaleźć na stronie internetowej. Kontakt w sprawie zakupu i montażu paneli słonecznych najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe