Miody Polskie Sp. z o.o.

Miody z polskich pasiek!

Artykuły i sprzęt pszczelarski
42-120 Mokra 281B śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Miody Polskie Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Miody Polskie mieści się w Mokrej, na terenie województwa śląskiego. Jesteśmy tradycyjną polską pasieką, która Klientom oferuje naturalny polski miód. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Wiemy, jak trudno jest spotkać w sklepach polski, prawdziwy miód i dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy miody, które pozyskujemy wyłącznie z polskich pożytków.

Wszystkie nasze miody szczegółowo badamy. Poznając dokładnie ich skład wybieramy tylko te o najlepszych walorach zdrowotnych i smakowych. Dokładamy wszelkich starań, żeby oddać w Państwa ręce produkt najwyższej jakości.

Nasze miody nie podlegają procesowi standaryzacji, tzn. że jedna partia miodów pochodzi tylko z jednej pasieki i jednego zbioru. Dbamy o to, żeby smak i skład Miodów Polskich był kreacją tylko i wyłącznie natury, a nie człowieka.

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszej stronie internetowej, jednocześnie zapewniamy, że miody które tutaj znajdziecie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy.

W naszej ofercie posiadamy:

- Miód akacjowy to lubiany szczególnie przez dzieci miód nektarowy, o lekkim, bardzo przyjemnym zapachu kwiatów robinii akacjowej i delikatnym smaku. Najjaśniejszy z miodów.
- Miód wrzosowy to miód nektarowy należący, ze względu na mniejszą ilość pożytku wrzosowego, do rzadziej spotykanych miodów z tego rodzaju.
- Miód rzepakowy to miód nektarowy, powstający z pożytków kwiatów rzepakowych. Posiada niezwykle przyjemny zapach.
- Miód spadziowy to miód powstający – inaczej niż większość – nie z nektaru lecz ze spadzi, będącej mieszaniną wydzieliny owadów żerujących na liściach i igłach drzew z ich sokiem komórkowym.
- Miód gryczany to miód nektarowy, powstający z pożytków pochodzących z kwiatów gryki, które nadają mu charakterystycznego, silnego aromatu.
- Miód wielokwiatowy to miód nektarowy, który powstaje – zgodnie z nazwą – z co najmniej kilku gatunków kwiatów. To najpospolitszy i zarazem jeden z najbardziej popularnych gatunków miodu.
- Miód lipowy to miód nektarowy, powstający z pożytków kwiatów lipowych. Niezwykle przyjemny zapach. Przez wielu uznawany za najbardziej wartościowy gatunek miodu
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Bartek
Gościłem tam nie raz i muszę przyznać, że nadal jestem pod sporym wrażeniem. Pasieka spełnia wszelkie oczekiwania. Polecam.
D
Dawid
Przepyszne miody. W szczególności polecam Miód akacjowy, który nie tylko posiada mocny aromat, ale także wspaniale smakuje.