Fabryka Elementów Metalowych Bartłomiej Majer

Produkcja elementów metalowych - usługi tokarskie, spawalnicze i frezarskie.

Obróbka metali
ul. Wręczycka 94, 42-130 Nowa Szarlejka śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Adres korespondencyjny
ul. Wręczycka 94, 42-130 Nowa Szarlejka śląskie

Informacje

Opis działalności
Fabryka Elementów Metalowych to firma zlokalizowana we Wręczycy Wielkiej, w powiecie kłobuckim. Specjalizujemy się w produkcji elementów metalowych oraz świadczymy szereg branżowych usług. Działamy od 2014 roku. Właścicielem firmy jest Bartłomiej Majer.
Produkty i usługi
Precyzyjnie wykonane elementy metalowe to podstawa każdej konstrukcji. Wszystkie produkowane przez nas detale, od gwintów po cybanty to przede wszystkim porządnie wykonane produkty, które z pełnym przekonaniem określić można jako wytrzymałe, niezawodne oraz niezwykle funkcjonalne. Poza produkcją zajmujemy się także wieloma usługami związanym z elementami metalowymi.

Proponujemy Państwu między innymi:

- gwinty metryczne,
- gwinty trapezowe,
- cybanty,
- blachy.

Dodatkowo zajmujemy się także produkcją wyrobów z płaskowników. Zajmujemy się walcowaniem gwintów metrycznych. Świadczone przez nas usługi to toczenie, szlifowanie oraz frezowanie. Ponadto zajmujemy się również ostrzeniem wykrojników, a także wykonujemy prace spawalnicze. Uzupełnienie naszej oferty w tym zakresie to usługi na prasach mimośrodowych orazprasach hydraulicznych.

Możemy także polecić nasze kotwy, wsporniki czy wyroby z pręta. Świadczymy też usługi prostowania drutu sprężynowego oraz cięcia blachy. Wykonujemy pręty ciągnione, kwadratowe, automatowe oraz pręty sześciokątne.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad czterech lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych produktów i świadczonych usług.

Zapewniamy rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń