Firma Grandios Tomasz Zawierucha

Sprzęt sportowy i turystyczny
ul. Lipowa 18, 42-125 Nowa Wieś śląskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
601 404 143
Adres korespondencyjny
ul. Lipowa 18, 42-125 Nowa Wieś śląskie

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się prowadzeniem sklepu wysyłkowego Revealsport.pl . Nasza siedziba mieści się w Nowej Wsi, na terenie powiatu kłobuckiego, w województwie śląskim. Właścicielem działalności jest Tomasz Zawierucha.
Produkty i usługi
Swoim klientom oferujmy oryginalne produkty znanych marek obuwniczych i akcesoriów sportowych. Są to między innymi takie firmy jak Adidas, Nike, Puma czy chociażby Reebok. W swojej ofercie posiadamy ponad 1700 par butów sportowych. W dużej mierze są to buty piłkarskie, a w tym osławione już korki, takie jak Adidas Predator, Adidas Nemeziz, Nike Hypervenom, czy chociażby Nike Phantom.

Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy również:

• obuwie sportowe dla piłkarzy (seniorów i juniorów).
• obuwie halowe (dla koszykarzy, szczypiornistów, siatkarzy i piłkarzy halowych)
• obuwie turystyczne,
• obuwie sportowe miejskie.

Posiadamy również asortyment sportowy składający się z piłek do ww. dyscyplin, rękawic bramkarskich, odzieży sportowej, ochraniaczy nagolenników. Nasza oferta idealnie spełni wymogi zaopatrzeniowe hal, boisk, a także szkół i klubów.

Naszym klientom proponujemy atrakcyjne ceny na cały asortyment. Profesjonalne podejście i wyjście naprzeciw Państwa wymaganiom sprawi, iż zakupy w naszym sklepie będą czymś prostym i przyjemnym.

Więcej informacji dotyczących naszej oferty zdobyć można stronie internetowej, do odwiedzenia której serdecznie zachęcamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Ż
Żaneta
2019-08-15 09:39:23
Kupiłam synowi buty w tym sklepie. Jestem mega zadowolona. Szybko i solidnie. Jeśli ceny utrzymają się na dotychczasowym poziomie to będę tu wracać.