Krobex Produkcja Ogrodzeń betonowych tartak

Sprzedaż ogrodzeń betonowych, obróbka drewna i skład węgla

Tartaki
ul. Kuźniczka 27, 42-152 Opatów śląskie
Poniedziałek 7:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 17:00
Środa 7:00 - 17:00
Czwartek 7:00 - 17:00
Piątek 7:00 - 17:00
Sobota 7:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(34) 319 61 15
biuro
343196115
ppuhkrobex@op.pl
Sławomir Konieczny
605619023
Łukasz Konieczny
691665523
Adres korespondencyjny
ul. Kuźniczka 27 42-152 Opatów, woj. śląskie
Krobex Produkcja Ogrodzeń betonowych tartak

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Krobex znajduje się w Opatowie, w województwie śląskim. Nasz tartak prowadzimy od 1994 roku. Oprócz obróbki i sprzedaży drewna w postaci desek i tarcicy i oferujemy także sprzedaż ogrodzeń betonowych.
Produkty i usługi
Krobex oferuje Państwu sprzedaż drewna w różnej postaci. Wykorzystujemy drewno wysokiej jakości. Nasze produkty są używane podczas budowy konstrukcji wielu obiektów mieszkalnych i użytkowych. Dbamy więc o to, aby rodzaj drewna spełniał wszystkie technologiczne normy. Podczas jego obróbki przygotowujemy:
- palety drewniane,
- drewno budowlane,
- stemple budowlane,
- deski,
- belki konstrukcyjne,
- drewno stolarskie,
- drewno szalunkowe,
- kantówka,
- trociny.

Stali Klienci i osoby zamawiające duże ilości produktów mogą liczyć na trakcyjne zniżki. Ponadto transportujemy nasz materiał w okolicach Częstochowy. Nasz asortyment idealnie nadaje się podczas budowy domu lub jego remontu. We wnętrzach budynków najczęściej używa się naszego drewna stolarskiego, natomiast do wzmocnienia obiektu belek konstrukcyjnych.

Sprzedajemy także ogrodzenia betonowe. Są one bardzo trwałe i bezpieczne. Wykonuje się je ze specjalnych płyt betonowych. Można zakupić je w różnych wzorach i fakturach, więc dopasowanie ich do gustu Klienta nie jest trudne. Z pewnością ogrodzenie z betonu bardzo trudno przeforsować. Jest ono odporne na różnego rodzaju urazy mechaniczne lub złe warunki atmosferyczne.

Nasza firma zajmuje się transportem wszystkich niezbędnych elementów do montażu oraz budową ogrodzeń na posesji Klienta. Oferujemy szeroki wybór modeli, solidne wykonanie i fachową obsługę. Możemy oczywiście doradzić jaki rodzaj ogrodzenia byłby najlepszy na danej posesji.

Prowadzimy także skład opałowy. Udostępniamy drewno kominkowe sezonowane i świeże. Drewno sezonowane to materiał, który był składowany w odpowiednich magazynie co najmniej jeden rok, dzięki czemu od razu po zakupie jest gotowy do palenia. Oprócz drewna sprzedajemy także:
- węgiel kamienny,
- węgiel brunatny,
- miał węglowy,
- węgiel w formie groszku i kostki,
- eco-groszek workowany.

Zapraszamy do kontaktu z tartakiem Krobex z Opatowa. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
pajęczański, radomszczański, wieluński, Radom, Bytom, Piekary Śląskie, Częstochowa, lubliniecki, myszkowski, tarnogórski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe