Krobex Produkcja Ogrodzeń betonowych tartak

Sprzedaż ogrodzeń betonowych, obróbka drewna i skład węgla

Tartaki
ul. Kuźniczka 27, 42-152 Opatów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Krobex Produkcja Ogrodzeń betonowych tartak
ul. Kuźniczka 27, 42-152 Opatów śląskie
NIP
5741001716
Strona www
Telefon
Krobex Produkcja Ogrodzeń betonowych tartak

Informacje

Opis działalności firmy Krobex Produkcja Ogrodzeń betonowych tartak w Opatów
W przedsiębiorstwie Krobex zajmujemy się świadczeniem szerokiego zakresu usług tartacznych oraz produkcją ogrodzeń betonowych już od 1994 roku. Nasza siedziba znajduje się w Opatowie na terenie województwa śląskiego, a założycielem jest Sławomir Konieczny. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W przedsiębiorstwie Krobex działamy prężnie na polskim rynku już od ponad dwóch i pół dekady. Świadczymy szeroki zakres usług - od usług tartacznych, przez prowadzenie składu opału, po produkcję ogrodzeń betonowych. Wykorzystujemy drewno wysokiej jakości.

Nasze produkty są używane podczas budowy konstrukcji wielu obiektów mieszkalnych i użytkowych. Dbamy więc o to, aby rodzaj drewna spełniał wszystkie technologiczne normy. Podczas jego obróbki przygotowujemy:

- palety drewniane,
- drewno budowlane,
- stemple budowlane,
- deski,
- belki konstrukcyjne,
- drewno stolarskie,
- drewno szalunkowe,
- kantówka,
- trociny.

Stali Klienci i osoby zamawiające duże ilości produktów mogą liczyć u nas na trakcyjne zniżki. Ponadto transportujemy nasz materiał w okolicach Częstochowy.

Nasz asortyment idealnie nadaje się podczas budowy domu lub jego remontu. We wnętrzach budynków najczęściej używa się naszego drewna stolarskiego, natomiast do wzmocnienia obiektu belek konstrukcyjnych.

Sprzedajemy także ogrodzenia betonowe. Są one bardzo trwałe i bezpieczne. Wykonuje się je ze specjalnych płyt betonowych. Można zakupić je w różnych wzorach i fakturach, więc dopasowanie ich do gustu Klienta nie jest trudne.

Nasza firma zajmuje się również transportem wszystkich niezbędnych elementów do montażu oraz budową ogrodzeń na posesji Klienta. Oferujemy szeroki wybór modeli, solidne wykonanie i fachową obsługę. Możemy oczywiście doradzić jaki rodzaj ogrodzenia byłby najlepszy na danej posesji.

Prowadzimy też skład opałowy. Udostępniamy drewno kominkowe sezonowane i świeże. Drewno sezonowane to materiał, który był składowany w odpowiednich warunkach w magazynie przez co najmniej jeden rok, dzięki czemu od razu po zakupie jest gotowy do palenia. Oprócz drewna sprzedajemy także węgiel kamienny, brunatny, miał węglowy, czy też eco-groszek.

Zapraszamy do współpracy. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Krobex Produkcja Ogrodzeń betonowych tartak z lokalizacji: Opatów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń