Kubag meble Grzegorz Kierat

Meble dostosowane do Twoich potrzeb

Meble
42-140 Praszczyki 66 śląskie
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
607 213 186
Kubag meble Grzegorz Kierat

Informacje

Opis działalności
Firma Kubag, której właścicielem jest Grzegorz Kierat, ma swoją siedzibę w Praszczykach w województwie śląskim. Działamy od 2009 roku.
Produkty i usługi
Zajmujemy się tworzeniem mebli dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klientów. Podczas pracy kierujemy się ich uwagami i propozycjami, ponieważ to ich zdanie jest w kwestii wykonania najważniejsze.

Oferujemy zarówno nowoczesne meble, jak i klasyczne rozwiązania. Przy pracy używamy oklein naturalnych i modyfikowanych, litego drewna, granitu, corianu, szkła czy stali nierdzewnej.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

- kuchnie,
- zabudowy,
- łóżka,
- szafy,
- biurka,
- krzesła,
- kanapy,
- szafki pod telewizor,
- garderoby,
- meble łazienkowe.

Współpracując z projektami wykonujemy kompleksowe projekty całych domów, łącznie z kuchnią, sypialnią, gabinetem, salonem, garderobą czy łazienką.

Podczas pracy dbamy o funkcjonalność i styl. Świetnie czujemy się w nowoczesnej stylistyce, wyszukanych formach i kolorystykach. Zbieramy szczegółową miarę oraz tworzymy wizualizacje.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kubag z Praszczyk.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
P
Piotr
Super jest ta świadomość, że nikt nie ma gabinetu podobnego do mojego, bo wszystkie znajdujące się w nim meble zostały stworzone specjalnie dla mnie! Polecam gorąco firmę Kubag.
L
Lidia
Moja sypialnia jest dokładnie taka, o jakiej marzyłam.
C
Ciekawy
Piękny projekt i wykonawstwo mojej łazienki. Polecam każdemu, kto ceni wysoką jakość i niepowtarzalność mebli.
A
Alicja
Nie byłam do końca zdecydowana na to, w jakim stylu powinny pójść meble w mojej sypialni. Pracownik firmy Kubag doradził mi świetne rozwiązania, które poza funkcjonalnością cechuje śliczny wygląd. Polecam gorąco.