Mariusz Sieja Mar-Kam

Usługi kamieniarskie

Usługi kamieniarskie
42-160 Szarki 60 śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
668 017 091
Mariusz Sieja Mar-Kam

Informacje

Opis działalności
Mariusz Sieja jest właścicielem firmy kamieniarskiej Mar-Kam, która znajduje się w Szarkach, w województwie śląskim. Zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą przyozdobić swoje mieszkanie wyrobami z granitu lub marmuru.
Produkty i usługi
Nasz zakład kamieniarski Mar-Kam zajmuje się wytwarzaniem produktów użytkowych i ozdobnych przy użyciu odpowiednich materiałów. Korzystamy z granitu, marmuru, trawertynu oraz konglomeratu. Naszym Klientom oferujemy wykonanie takich produktów jak:
- parapety,
- schody,
- elewacje z kamienia,
- posadzki,
- blaty kuchenne,
- nagrobki.

Granit jest świetnym materiałem do budowy blatów w kuchni lub łazience, a także nagrobków, murków, czy parapetów. Wytrzymuje bardzo wysokie oraz niskie temperatury i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Ma dużą podatność na obróbkę, łatwo go wypolerować i wyszlifować. Łatwo jest także usunąć wszystkie rysy, jakie pojawią się na jego powierzchni.

Marmur stosujemy zazwyczaj jako dodatek do eleganckich i luksusowych wnętrz. Pojawia się na ścianach, schodach, czy elewacjach. Jest to bardzo szlachetny kamień o wielu barwach i niepowtarzalnych wzorach. Marmur bardzo dobrze przewodzi ciepło, dlatego często wykorzystuje się go do posadzek.

Naszym Klientom oferujemy wykonanie konstrukcji według dostarczonego nam projektu. Dbamy o każdy szczegół jego realizacji. Na życzenie Klienta możemy zastosować konglomerat, czyli litą skałę, która idealnie nadaje się do kuchni, czy łazienki. Ma bardzo estetyczny wygląd.

Zapraszamy do kontaktu z zakładem Mar-Kam z Krzepic. Udzielimy wszystkich informacji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń