Wylewki Maszynowe

Najwyższej jakości wylewki maszynowe!

Podłogi
ul. Główna 21, 42-287 Babienica śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 08:00 - 16:00
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
889 485 294
Adres korespondencyjny
ul. Główna 21, 42-287 Babienica śląskie

Informacje

O nas
Działamy na rynku od 15 lat - doświadczenie i wysokiej jakości maszyny zapewniają najlepszy efekt.

Przed rozpoczęciem prac możliwy jest bezpłatny pomiar i wycena na budowie.

Działalność prowadzimy na terenie województwa śląskiego, opolskiego oraz małopolski.
Dodatkowo wykonujemy styrobeton czyli płynny styropian. Służy do wyrównania nierownych stropów w celu ułożenia styropianu np. przed położeniem ogrzewania podłogowego lub dociepleniu. Jest to jedna z najlżeszych izolacji akustystycznych i termicznych. Nie wszedzie da się położyć styropian dlatego styrobeton okaże się niezastąpiony.

Udzielamy gwarancji na nasze usługi .
Opis działalności
WYLEWKI MASZYNOWE BULLIT Karol Hanulok - Krótkie terminy, Profesjonalne podejście, Najlepsze ceny w regionie, ale przede wszystkim Najwyższa jakość i trwałość naszych wylewek. Jesteśmy specjalistami od wylewek maszynowych, zaufało nam dziesiątki klientów, co jest najlepszą rekomendacją. Warto nam Zaufać! Ze względu na rozwój firmy, chętnie podejmiemy się nowych zleceń. Krótkie terminy i atrakcyjne ceny! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
Produkty i usługi
Dobrze zrobiona wylewka ma kluczowe znacznie dla dalszych prac w nowo powstającym budynku - dlatego warto w tej kwestii zaufać profesjonalistom! Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, zapewniamy najwyższej jakości efekt przy bardzo atrakcyjnych cenach i maksymalnie krótkich terminach realizacji!

Wykorzystując specjalistyczne maszyny, wykonujemy wylewki betonowe o doskonałej wytrzymałości, nie tracąc na jakości wykonania, dzięki wykorzystaniu maszyn działamy szybciej a w efekcie TANIEJ niż ma to miejsce w tradycyjnej formie. Wysoka jakość wykonania oraz gładka i odporna na ścieranie powierzchnia sprawia, że spełniamy oczekiwania także tych wymagających Klientów.


Wykonujemy dla Państwa najlepsze wylewki maszynowe, uzyskiwane dzięki wykorzystywaniu wysokiej jakości materiałów oraz funkcjonalnych agregatów. Jesteśmy młodą firmą, ale dysponującą najlepszymi specjalistami: profesjonalne podejście i zaangażowanie w wykonywaną pracę sprawiają, że warto nam zaufać.


Nasza firma obsługuje Klientów na terenie całego województwa śląskiego, oraz w okolicznych powiatach do powiatu lublinieckiego. Rozwiązanie proponowane przez nas idealnie nadaje się na wykończenie podłóg kamiennych czy drewnianych.


Ze względu na dynamiczny rozwój firmy i wysokie moce przerobowe dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, chętnie podejmiemy stałą współpracę z innymi firmami z branży.
Marki i specjalizacje
Nasza firma podejmuje się także pokrewnych zleceń budowlanych głównie podejmujemy się zleceń na tynki - tynkowanie.
Zapraszamy do kontaktu - w miarę wolnych terminów staramy się nie zostawiać nikogo bez pomocy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Z
Zbyszek
Wylewka zrobiona idealnie. Przyjechali w wyznaczonym terminie . Polecam