Konstrukcje Drewniane Mt System

Producent innowacyjnych konstrukcji drewnianych oraz kratownic z drewna.

Dachy i usługi dekarskie
ul. Częstochowska 16, 42-283 Boronów śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 09:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(34) 375 60 25
602797327
343756025
biuro@wiazarymt.pl
Adres korespondencyjny
ul. Częstochowska 16, 42-283 Boronów śląskie

Informacje

O nas
MT SYSTEM - Zakład prefabrykacji wiązarów dachowych w Boronowie. Jesteśmy zakładem, który wyrósł z biura projektowego. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu obiektów mieszkaniowych, przemysłowych, rolniczych wykorzystujemy projektując i produkując wiązary dachowe w technologii Mitek.

Nasze konstrukcje są zgodne z najnowszymi normami europejskimi, przeliczone przez konstruktora, co gwarantuje bezpieczeństwo i maksymalną oszczędność kosztów.

Współpracujemy z pracowniami projektowymi i zakładami ciesielskimi wspomagając się wzajemnie wiedzą i doświadczeniem.

Trend budownictwa w Polsce zmierza we właściwym kierunku. Kierunku - szybkich, trwałych, zgodnych z normami i przede wszystkim tanich rozwiązań – tym właśnie są wiązary drewniane Firmy MT System.
Firma MT System chętnie nawiązuje współpracę z deweloperami, cieślami, dekarzami dzięki czemu możemy realizować nasze wspólne cele. Państwo jako- wykonawcy, my jako – zakład produkcyjny.

Korzyścią takiej współpracy jest:
- dodatkowe źródło dochodów,
- montaż dużych rozpiętości,
- szybki czas montażu,
- komfortowy montaż – precyzyjne gotowe elementy wiązarów prefabrykowanych wciągane na dach za pomocą HDS,
- brak nieprzyjemnych niespodzianek - komplet wiązarów dostarczanych na budowę wraz ze stężeniami, łącznikami ciesielskimi, kątownikami, gwoździami i szczegółową instrukcją montażu.

Ponadto oferujemy swoją pomoc w poznawaniu technologii, szkolimy ekipy montażowe i wykonawców. Wspieramy się wzajemną wiedzą i doświadczeniem realizując wspólne cele.
Opis działalności
Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją prefabrykowanych konstrukcji z litego drewna (wiązarów) łączonych płytkami kolczastymi oraz prowadzimy biuro projektowe w Częstochowie. Wiązary dachowe, konstrukcje dachowe, konstrukcje drewniane, konstrukcje hal z drewna, hale drewniane, kratownice drewniane, konstrukcje dachowe drewniane. Jesteśmy producentami konstrukcji drewnianych oraz całych konstrukcji z drewna.
Produkty i usługi
* PODDASZE BEZ SŁUPÓW PODPOROWYCH
Wiązary są znakomitym rozwiązaniem na konstrukcje dachowe z poddaszem mieszkalnym. Główną zaletą jest wygospodarowana przestrzeń bez słupów. Pozwala to dowolnie kształtować układ funkcjonalny poddasza.

Wiązary łączone płytkami kolczastymi znajdują zastosowanie w przypadku stropów betonowych ale również wtedy, gdy pas dolny wiązara jest konstrukcją stropową co bardzo obniża koszty i skraca czas budowy.

* PODDASZE NIEUŻYTKOWE
Wiązary w przypadku poddaszy nieużytkowych najczęściej nie są ustawiane na stropie betonowym lecz stanowią konstrukcję stropodachową. Opierają się na ścianach zewnętrznych i nie potrzebują podpory wewnątrz budynku. Stąd żadna z ścian wewnętrznych nie jest nośna, co pozwala na nieograniczony podział przestrzeni, dodatkowo oszczędzamy eliminując kosztowny strop betonowy, ściany nośne i fundamenty wewnątrz budynku.

* WIĄZARY NOŻYCOWE
Możliwość kształtowania pasa dolnego wiązara pozwala dowolnie projektować sufit w salonie-łukowy, trapezowy, dwuspadowy.

* DACHY WIELOPOŁACIOWE, ŁUK, MANSARDA
Konstrukcje drewniane łączone płytkami kolczastymi mają szerokie zastosowanie w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych nie tylko parterowych ale i wielokondygnacyjnych jako stropodachy z płaskim dachem, z dachem łukowym czy mansardowych, co daje maksymalną powierzchnię napoddaszu - Idealnie nadaje się na nadbudowy na płaskie dachy.

* HALE PRZEMYSŁOWE
HALE RAMOWE - Dzięki trwałemu i mocnemu połączeniu płytką kolczastą wiązary mogą mieć duże rozpiętości hale ramowe do 22m.

Dachy na hale - do 30 m rozpiętości bez podpory pośredniej w konstrukcji mieszanej gdzie ściany zewnętrzne(bądź słupy) są stalowe lub żelbetowe.

Dachy na obiekty rolnicze
Wiązary z drewna litego w technologii MITEK doskonale nadają się do budynków rolniczych, są naturalne i przyjazne środowisku. W przypadku występowania środowiska agresywnego (opary mocznika, wysoka wilgotność) stosujemy wiązary łączone płytkami ze stali nierdzewnej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Myszków, Częstochowa, Lubliniec, Kłobuck, Bytom, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Będzin, Tarnowskie Góry

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe