Niro Sp. z o.o. PPHU. Zdrowa żywność

Ekologiczne produkty z pełnego przemiału

Żywność ekologiczna
ul. Dolna 4, 42-283 Boronów śląskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Niro Sp. z o.o. PPHU. Zdrowa żywność

Informacje

Opis działalności
Niro to firma zajmująca się dystrybucją zdrowej żywności. Działamy od 2003 roku, a nasza siedziba znajduje się w śląskim Boronowie.
Produkty i usługi
Jesteśmy producentem wyłącznie ekologicznej żywności. Sprzedawane przez nas produkty uzyskały certyfikaty jakości, nie zawierają sztucznych dodatków, są bio i bezglutenowe.

Nasza praca jest połączeniem pasji z chęcią zapełnienia zapotrzebowania na takie produkty. Pracujemy głównie na orkiszu ekologicznym, który jako stara odmiana pszenicy praktycznie uniknął procesów uszlachetniania.

W naszej ofercie znajdują się:

- makarony,
- mąka,
- płatki,
- kasza manna,
- pieczywo,
- młynki,
- akcesoria.

Proponujemy Państwu ekologiczne, świeżo gniecione płatki z orkiszu, samopszy, płaskurki i owsa. Nie są niczym zaprawiane, nie traktujemy ich parą, nie moczymy także ziarna. W zależności od zawartości tłuszczu są one mniej lub bardziej pokruszone.

Młynki z naszej oferty pochodzą od znanej firmy Schintzer. Możemy nimi mielić ziarna, pieprz lub kawę. Wyróżniają się one połączeniem funkcjonalności z oryginalnym wyglądem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firma Niro z Boronowa.
Certyfikaty
Posiadamy certyfikat ekologiczny na wszystkie produkty. Nasze makarony orkiszowe zdobyły wiele nagród m.in.: - I miejsce w Plebiscycie Publiczności na Najlepszy Produkt Ekologiczny Roku 2011- Targi Zdrowia i Urody „TRENDY 2011”, Toruń 2011 - III miejsce na Targach Zdrowia i Urody „TRENDY 2011” w kategorii „produkty prozdrowotne”, Toruń 2011 - Wyróżnienie na IV Międzynarodowych Targach Żywności, Produktów i Technik Ekologicznych, Rzeszów 2010

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń