PUH Domax Arkadiusz Mika

Wykopy i roboty fundamentowe

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Grabińska 8, 42-283 Boronów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(34) 353 92 82
PUH Domax Arkadiusz Mika

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Domax zostało założone w 1997 roku w Boronowie na terenie województwa śląskiego. Właścicielem firmy jest Arkadiusz Mika. Głównym profilem działalności firmy są prace ziemne, do których zaliczają się wykopy oraz roboty fundamentowe.
Produkty i usługi
Oferta skupia się na projektowaniu oraz budowie dróg. Ponadto Domax zapewnia usługi takie jak budowa chodników i ich utrzymanie zimą. W zakres usług wliczamy także prace wyburzeniowe, sprzedaż materiałów brukarskich oraz dostawy materiałów drogowych.

Wszystkie produkty wykorzystywane do realizacji zleceń pochodzą od renomowanych producentów. Jest to zapewnienie najwyższej jakości, trwałości oraz solidnego wykonania.

Oferta:
- roboty ziemne,
- budowa i przebudowa dróg,
- nawierzchnie z kostki brukowej,
- nawierzchnie z kostki kamiennej,
- rozbiórka i wyburzenie budynków,
- stabilizowanie gruntów,
- odwodnienia dróg,
- kanalizacja deszczowa i sanitarna,
- sieci wodociągowe,
- zimowe utrzymanie dróg i chodników.

Domax to firma z wieloletnim doświadczeniem oraz bogatą wiedzą branżową. Pracownicy firmy to osoby wysoko wykwalifikowane oraz zaangażowane.

Firma gwarantuje terminowe oraz profesjonalne wykonanie prac. Ogromną zaletą przedsiębiorstwa są konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Domax z Boronowa. Więcej informacji znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, opolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń