Rmb Czesław Piontek

Profesjonalne wykańczanie wnętrz

Wykańczanie wnętrz
ul. Leśna 2, 42-700 Lisowice śląskie
(4 opinie) napisz opinię
Rmb Czesław Piontek

Informacje

Opis działalności
Firma Czesława Piontka, która powstała w 2016 roku w Lisowicach oferuje kompleksowe usługi z zakresu wykańczania wnętrz.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest wykańczanie wnętrz. Firma Czesława Piontka specjalizuje się w remontach mieszkań i łazienek. Do podstawowych czynności wykonywanych przez pracowników należą przede wszystkim malowanie ścian, kafelkowanie i układanie paneli podłogowych. W ofercie znajdują się również między innymi:

- układanie płytek ceramicznych,
- montaż oświetlenia,
- instalacje elektryczne,
- adaptacje poddaszy,
- remonty poddaszy,
- biały montaż,
- montaż ścianek działowych.

Zespół firmy składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, które dokładają wszelkich starań, aby spełnić nawet najmniejsze oczekiwania Klienta. Interesanci mogą liczyć na usługi najwyższej jakości, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubliniecki, oleski, strzelecki, tarnogórski

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
Koqyzaa_kas
Świetna robota w świetnych cenach. Polecam
K
Krzysztof
Wynająłem firmę do remontu mieszkania. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. W bardzo krótkim czasie wykonali robotę. Polecam
M
Migluk
Jedna z najlepszych firm remontowych na rynku. Remont przeprowadzony sprawnie i szybko, w zadowalającej cenie. Polecam każdemu, kto szuka dobrej firmy remontowej!
P
Paweł
Długo szukałem sprawdzonej firmy remontowej, która zajmie się moją łazienką. Usługi Czesława Piontka polecił mi znajomy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.