KB Studio Klaudia Basan

Wasza wizja, nasza inspiracja

Druk plakatów wielkoformatowych
ul. św. Anny 21B, 42-700 Lubliniec śląskie
(1 opinia) napisz opinię
KB Studio Klaudia Basan
ul. św. Anny 21B, 42-700 Lubliniec śląskie
NIP
5751330166
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
343506257
666933336
KB Studio Klaudia Basan

Informacje

Opis działalności firmy KB Studio Klaudia Basan w Lubliniec
,,KB STUDIO’’ pod kierownictwem Klaudii Basan, to przedsiębiorstwo działające w branży druku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w województwie śląskim, w miejscowości Lubliniec.
Produkty i usługi
„K-B Studio” oferuje swoim Klientom realizację usług w zakresie druku wielkoformatowego i poligrafii. Naszym głównym produktem są bannery i plakaty reklamowe.

Jesteśmy nowoczesną firmą działająca na profesjonalnym sprzęcie. Nasze zaplecze techniczne zostało wyposażone w bindownice grzebietowe, bindownice kanałowe oraz termo. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości szyldy reklamowe, stojaki, potykacze i wszelkiego rodzaju inne powierzchnie reklamowe.

Ponadto nasi Klienci mogą w jednym miejscu wykonać usługi takie jak:
- kserokopie, drukowanie (kolor i czarno-biały do formatu A0)
- pieczątki, wizytówki,
- papier firmowy,
- ulotki reklamowe,
- szyldy, litery samoprzylepne,
- nadruki na tkaninach, haft itp.,
- oprawę dokumentacji, prac dyplomowych, magisterskich.

W zakładzie Klienci mogą także skorzystać z usług kserograficznych i poligraficznych. Praca jest dla nas pasją, dlatego do każdego zlecenia pochodzimy w sposób indywidualny i sumienny. Z Klientami korzystającymi z naszych usług pozostajemy w stałym kontakcie, od zawarcia współpracy aż do jej zakończenia, informując o każdym szczególe. Oferta firmy została skonstruowana w sposób, który zapewnia efektywne wykorzystanie każdej chwili i przeznaczonych środków.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
A
Anka
polecam