Alte Transport Sp. z o.o.

Transport na trasach krajowych i międzynarodowych

Transport międzynarodowy
ul. ks. Damrota 4, 42-700 Lubliniec śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
735 005 220
Adres korespondencyjny
ul. ks. Damrota 4, 42-700 Lubliniec śląskie

Informacje

Opis działalności
Alte Transport to spółka z siedzibą w Lublińcu, w województwie śląskim. Firma powstała w 2016 roku. Zajmuje się usługami transportowymi.
Produkty i usługi
Alte Transport to przewoźnik, który na pierwszym miejscu stawia bezpieczne dostarczenie ładunku. Przedsiębiorstwo zatrudnia w tym celu doświadczonych kierowców z odpowiednim uprawnieniami i inwestuje we flotę samochodów ciężarowych. Firmowe ciężarówki maja dużą pojemność i udźwig i są w pełni sprawne, co sprawdzane jest podczas regularnych kontroli.

TIR-y należące do Alte Transport jeżdżą na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Przedsiębiorstwo nie ma problemu z obsługą tras na terenie Unii Europejskiej i innych państw Europy.

Niezależnie od tego, czy trasa przebiega tylko na terenie Polski, czy też jest wytyczona w innych państwa europejskich, przewożone ładunki są zawsze odpowiednio zabezpieczone i docierają na wskazane miejsce terminowo.

Dzieje się tak, ponieważ firma kładzie nacisk na rozwój w takich dziedzinach jak:
-logistyka
-spedycja
-transport

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Alte Transport. Po więcej danych warto zadzwonić lub napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń