Schwer Fittings Sp. z o.o.

Lider w dostarczaniu rozwiązań z zakresu złącz rurowych ze stali nierdzewnej

Hydraulika siłowa
ul. Oleska 34, 42-700 Lubliniec śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(34) 351 33 30
Adres korespondencyjny
ul. Oleska 34, 42-700 Lubliniec śląskie

Informacje

O nas
Nasza firma powstała w 1956 roku, a jej polski oddział został powołany do istnienia w 2002 roku. Obecnie posiadamy 18 oddziałów na terenie kilkunastu państw świata.

Jesteśmy jednym ze światowych liderów w projektowaniu i wprowadzaniu do produkcji nowoczesnych rozwiązań z zakresu złączy rurowych ze stali nierdzewnej, a także elementów instalacji hydrauliki siłowej i pneumatyki.

Produkty zaprojektowane przez naszych inżynierów, które powstają na ternie Unii Europejskiej z najwyższą precyzją i zastosowaniem najlepszych materiałów, znalazły uznanie wśród wielu klientów z całego świata.

Korzystając ze zdobytego doświadczenia, nieustannie rozwijamy swój asortyment i podnosimy jakość świadczonych usług, gwarantując klientom niezawodność i kompatybilność wszystkich naszych produktów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której umieściliśmy narzędzie do konfigurowania instalacji ze złączami rurowymi.
Opis działalności
Firma Schwer Fittings jest jednym z liderów technologii złącz rurowych i dostawcą nowoczesnych rozwiązań z zakresu hydrauliki siłowej i pneumatyki.Jej główna siedziba znajduje się w Denkingen, w Niemczech, natomiast polski oddział mieści się w Lublińcu, w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Od ponad 50 lat opracowujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania oraz wyroby ze stali nierdzewnej.

Obecnie nasza asortyment liczy kilkaset produktów, które są wykorzystywane przez niezliczoną ilość branż, wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na wysokiej jakości złącza rurowe, zawory, czy armaturę węży ze stali nierdzewnej.

Marki naszych produktów są znane i cenione na całym świecie, ze względu na swoją niezawodność oraz wysoką jakość wykonania. Należą do nich między innymi:
- Schwer Ventiltechnik - armatura dla węży pneumatycznych i hydraulicznych
- TwinCut - pierścienie zacinające
- PressCone - złączki kielichowe JIC 37°
- Aquapress - złączki do zaciskania
- u2-Lok - złączki z klinowym pierścieniem zaciskowym
- clino - połączenia aseptyczne
- Temper Pipe - rury ze stali nierdzewnej
- Ecotube - złączki ze znikomą przestrzenią martwą
- ZeroCon - złączki do instalacji próżniowych

Nasze produkty występują w wielu wymiarach i rodzajach, przez co mogą być stosowane w zróżnicowanych warunkach technicznych oraz przy obsłudze różnych maszyn, czy instalacji.

Ponadto Schwer Fittings produkujemy całą masę innego typu części, elementów i akcesoriów, które stosowane są między innymi w:
- hydraulice siłowej
- pneumatyce
- instrumentacji
- instalacjach próżniowych
- instalacjach sanitarnych

Wśród nich znajdują się różnego typu zawory, uchwyty, adaptery, kołnierze, mufy, nyple, redukcje, przyłączki, elementy montażowe i wiele innych.

Z specjalnezamówienie klientów możemy podjąć się opracowania rozwiązań dostosowanych do ich konkretnych potrzeb i oczekiwań lub zrealizować projekt dostarczony nam przez klienta.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących szczegółów oferty zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem w Lublińcu.
Marki i specjalizacje
- połączenia rurowe
- armatura ze stali kwasoodpornej
- armatura gwintowana
- złączki
- Złączki z pierścieniem zapinającym
- złączki z klinowym
- złączki clump
- złączki klamp
- armatura spożywcza
- zawory ze stali kwasoodpornej
- rury precyzyjne ze stali kwasoodpornej
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

mufy,