Andrzej Hajduk Zakład Stolarski

Okna
ul. Piłsudskiego 7, 42-700 Lubliniec śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
(34) 353 10 91

Informacje

Okna to branża, w której Andrzej Hajduk Zakład Stolarski prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Lubliniec w województwie śląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: kontakt@hajdukokna.pl lub telefonicznej (34) 353 10 91 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Z przedstawicielem firmy Andrzej Hajduk Zakład Stolarski możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 42-700 Lubliniec ul. Piłsudskiego 7,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Andrzej Hajduk Zakład Stolarski.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
S
Sławek
Fachowe podejście do klienta. W tej firmie kupiłem wszystko: okna z roletami, bramę garażową, drzwi wejsciowe do domu oraz drzwi pokojowe. Wszystko z fachowym montażem i oczywiście z korzystnymi rabatami.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.