Bekuplast S.A

Opakowania transportowe z tworzyw sztucznych

Opakowania
ul. Chopina 15, 43-170 Łaziska Górne śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bekuplast S.A

Informacje

Opis działalności
W Bekuplast zajmujemy się prowadzeniem produkcji i sprzedażą na skalę międzynarodową wszelkiego rodzaju pojemników magazynowych oraz transportowych z tworzywa sztucznego już od 1995 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Łaziskach Górnych na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Bekuplast działamy prężnie jako średniej wielkości firma już od dwóch i pół dekady, oferując naszym klientom bardzo szeroki zakres wszelkiego rodzaju pojemników, tac i artykułów plastikowych wykorzystywanych przy transporcie i produkcji wszelkiego rodzaju mięs, pieczywa, artykułów farmakologicznych, czy też motoryzacyjnych.

Dzięki połączeniu Erg System S.A. z niemiecką grupą Bekuplast w 2017 roku zyskaliśmy obszerne, wspólne zaplecze techniczne i poszerzone możliwości ofertowe. Sprzyja to także dalszym innowacjom i wdrażaniu nowych rozwiązań logistycznych. Z decyzji skorzystają nie tylko firmy, ale też przede wszystkim nasi klienci.

W skład naszej oferty wchodzą artykuły takich typów jak między innymi skrzynki i pojemniki:

- do butelek,
- do mięsa,
- do pieczywa,
- do mleka,
- do owoców, warzyw i grzybów,
- do art. technicznych,
- do przemysłu motoryzacyjnego,
- dla intralogistyki,
- branży ogrodniczej,
- pojemniki składane,
- ESD.

Oferujemy również wyposażenie dodatkowe, takie jak wózki transportowe, przekładki, czy też pokrywy.

Wszystkie nasze produkty wykonane są z bezpiecznych i trwałych materiałów. Posiadamy laboratorium techniczne wyposażone w sprzęt kontrolno-pomiarowy, w którym prowadzimy kompleksowe badania wytrzymałościowe produkowanych wyrobów. Laboratorium wyposażone jest we wszelkie niezbędne urządzenia do przeprowadzania badań.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń