Pol Trans Zygmunt Jąkalski

Wyburzymy, wykopiemy i przetransportujemy!

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Łączna 106, 43-195 Mikołów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pol Trans Zygmunt Jąkalski

Informacje

Opis działalności
W Pol Trans zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego rodzaju usług budowlano-transportowych, w tym prac ziemnych, czyszczenia dróg zamiatarkami ulicznymi i odśnieżania już od 1984 roku. Nasza siedziba mieści się w Mikołowie na terenie województwa śląskiego, a założycielem i właścicielem jest Zygmunt Jąkalski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Pol Trans działamy na rynku usług budowlano-transportowych już od ponad trzech i pół dekady. Nieprzerwana działalność pozwoliła nam na systematyczne poszerzanie naszej oferty poprzez zakup nowego sprzętu ciężkiego i innego rodzaju urządzeń. Pozwala nam to na ciągłe rozwijanie się i sprostanie rosnącym zapotrzebowaniom rynkowym.

Jesteśmy firmą z tradycjami, a wiedza, umiejętności i tajemnice zawodowe przekazywane są u nas z pokolenia na pokolenie. Dla naszych klientów jest to gwarancją sprawnego, bezpiecznego i solidnego wykonania wszelkich powierzonych nam zadań.

Do naszej dyspozycji jest aktualnie cała flota maszyn ciężkich używanych w robotach ziemnych, takich jak:

- koparko-ładowarki,
- koparki kołowe,
- koparki gąsienicowe,
- mini-koparki.

Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza i wymieniony wcześniej sprzęt ciężki pozwalają nam na bezpieczne przeprowadzenie prac wyburzeniowych i rozbiórkowych każdego rodzaju obiektów i budynków.

W naszym asortymencie są również zamiatarki uliczne używane do czyszczenia dróg takich renomowanych marek jak Mercedes, Volvo, czy też Scania. W sezonie zimowym oferujemy także wykonanie odśnieżeń wszelkiego rodzaju terenów utwardzonych.

Wykonujemy także prace transportowe zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych. Posiadamy ciągniki siodłowe Volvo FH12 z naczepami typu wanna 50m3, a także wywrotkę HDS- 6 ton.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby poznać więcej szczegółów na temat naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bieruńsko-lędziński, Bytom, gliwicki, Jastrzębie-Zdrój, Katowice, mikołowski, Żory

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń