Mikotrans Firma Transportowo-Usługowa Grzegorz Zwonik

Usługi transportowe, prace ziemne, sprzedaż kruszyw - wszystko profesjonalnie

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Żwirki i Wigury 56F, 43-190 Mikołów śląskie
Poniedziałek 7:00 - 19:00
Wtorek 7:00 - 19:00
Środa 7:00 - 19:00
Czwartek 7:00 - 19:00
Piątek 7:00 - 19:00
Sobota 7:00 - 19:00
Niedziela Zamknięte
(8 opinii) napisz opinię
Mikotrans Firma Transportowo-Usługowa Grzegorz Zwonik
ul. Żwirki i Wigury 56F, 43-190 Mikołów śląskie
NIP
6351225650
Telefon
Mikotrans Firma Transportowo-Usługowa Grzegorz Zwonik

Informacje

Opis działalności firmy Mikotrans Firma Transportowo-Usługowa Grzegorz Zwonik w Mikołów
Firma Mikotrans jest zlokalizowana w Mikołowie, na terenie województwa śląskiego. Świadczymy usługi transportowe oraz wykonujemy prace ziemne i sprzedajemy kruszywa.
Produkty i usługi
Nasza firma to przede wszystkim profesjonalne usługi transportowe oraz równie profesjonalne prace ziemne, oraz sprzedaż kruszyw. Jesteśmy obecni na rynku już od dwudziestu pięciu lat, w których czasie udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość wszystkich naszych usług.

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu:
- transport kruszyw,
- transport materiałów sypkich,
- wywóz gruzu,
- wywóz odpadów budowlanych.

Dodatkowo oferujemy szereg usług związanych z pracami ziemnymi, wśród których można wymienić równanie terenu, wykopy pod szamba, skarpowanie czy wykopy pod fundamenty. Zajmujemy się również korytowaniem dróg, hałdowaniem oraz zasypywaniem ław fundamentowych. Wynajem koparki w naszej firmie obejmuje także wykopy pod kanalizacje. Wykonujemy też roboty rozbiórkowe.

Nasza kadra to zespół doświadczonych pracowników, którzy poprzez swój wieloletni staż w pracy oraz tysiące wykonanych zleceń są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność oraz bezwzględną terminowość wszystkich powierzonych nam zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Mikotrans Firma Transportowo-Usługowa Grzegorz Zwonik z lokalizacji: Mikołów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bieruńsko-lędziński, Katowice, mikołowski, pszczyński, Ruda Śląska, rybnicki, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy, Żory

Aktualności

usługi koparko- ładowarką

01.09.2023

Mikotrans, przedsiębiorstwo z siedzibą w Mikołowie, oferuje wiele usług związanych z pracami ziemnymi wykonywanymi przy użyciu koparko-ładowarek. Usługi te są szczególnie przydatne przy budowie kanałów i rowów melioracyjnych, a także przy montażu sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Firma może pochwalić się nowoczesną flotą sprzętu, co umożliwia jej sprawną i efektywną realizację zleceń.

prace ziemnie koparko ładowarkami

13.07.2023

Firma Mikotrans z Mikołowa oferuje niezawodne rozwiązanie w zakresie tworzenia wykopów pod nowy budynek za pomocą koparko-ładowarki do robót ziemnych. Nasi wykwalifikowani pracownicy wykorzystują najwyższej klasy sprzęt do wydajnego wykopywania i transportu ziemi, żwiru i piasku. Jeśli potrzebujesz robót ziemnych dla swojego projektu budowlanego, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

prace ziemnie koparko ładowarkami

18.05.2023

Firma Mikotrans z Mikołowa oferuje usługi z wykorzystaniem koparko- ładowarki. Maszyna ta jest wykorzystywana przede wszystkim do prac ziemnych i oczyszczania terenu oraz jest w stanie z łatwością usuwać ziemię i skały. Wykorzystuje się ją w branży budowlanej do wykonywania szerokiego zakresu prac ziemnych. Dzięki swoim potężnym możliwościom koparko-ładowarka jest niezbędnym narzędziem w każdym projekcie, który wymaga wydajnego i skutecznego usuwania ziemi.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(8 opinii) napisz opinię
B
Błażej
Szeroki wybór kruszyw do budowy dróg i chodników. Polecam.
G
Gosia
Mają w ofercie wywóz gruzu i ziemi. Proponują bardzo przystępne ceny. Polecam.
M
Mariusz
Oferują usługi transportowe. Zawsze dotrzymują umówionych terminów. Są godni polecenia.
E
Ewa
Zapewniają wysokiej jakości kruszywa budowlane w atrakcyjnej cenie. Nie przepłacicie.
R
Radek
Zapewniają transport materiałów budowlanych. Wiele razy przewozili dla nas piach, żwir i ziemię. Polecamy ich usługi.
M
Michał
Zajmują się wyburzeniami i rozbiórkami. Widać, że mają w tym doświadczenie. Polecam.
K
Kazik
Sprawnie wykonują prace ziemne. Warto skorzystać z ich oferty. Serdecznie polecam.
A
O
Aleksandra Oko
Z Panem Grzegorzem współpracowaliśmy przy budowie drogi, wykopie fundamentów. Bardzo solidny i sumienny człowiek. Świetny kontakt, niskie ceny. Szczerze Polecam.