SPG24

ZABEZPIECZ SIĘ... ...skutecznie. Elastyczność działania, profesjonalizm.

ul. Damrota 1, 43-190 Mikołów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
605 952 295
Administracja: Kornelia Nowak
509241937
605132216
Adres korespondencyjny
ul. Damrota 1, 43-190 Mikołów śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Niewygórowane koszty usług:

Wszelkie koszty montażu, napraw i serwisu określane są indywidualnie, po rozmowach z klientem i wizycie na miejscu usługi. Do momentu całkowitego zakończenia prac, klienci nie ponoszą żadnych wydatków. Gwarantujemy przy tym terminową realizację zleceń.
Przykładowe ceny usług:

praca serwisu, drobne naprawy, wymiana elementów – 80,00 zł,
przegląd i konserwacja systemów alarmowych do 16 linii dozorowych – 160,00 zł,
przegląd i konserwacja systemów telewizji przemysłowej do 16 kamer – 320,00 zł,
instalacja kompletnego systemu alarmowego do zastosowań prywatnych od 1500,00 zł,
instalacja kompletnego systemu telewizji przemysłowej IP – od 2000 zł,
awaryjne uruchomienie lub wyłączenie systemu alarmowego (dojazd do 4 godzin) – 240,00 zł,
wsparcie telefoniczne dla klientów objętych programem serwisowym – gratis.
Do cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez zawarty na stronie formularz.

Przeglądy oraz konserwacja gwarancyjna i pogwarancyjna:

Systemy zabezpieczeń, które wykonane są od podstaw przez specjalistów z naszej firmy, objęte są 24- lub 36-miesięczną gwarancją. Oferujemy również preferencyjne warunki ewentualnych napraw sprzętu po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Niezależnie od zobowiązań gwarancyjnych i pogwarancyjnych proponujemy usługi obejmujące stały serwis i konserwację sprawnych urządzeń. Niektóre z nich wymagają na przykład okresowego czyszczenia lub reprogramowania kodów czy też kart w przypadku zmian kadrowych lub po prostu życzenia klientów. Konserwacja zapobiega też poważniejszym awariom złożonych systemów, które wykrywane są we wczesnej fazie podczas standardowej diagnostyki komputerowej. Klienci, którzy zdecydują się na stały serwis, mają możliwość wyboru szybkości naszej reakcji na występujące uszkodzenia i awarie.
Opis działalności
Działamy nieprzerwanie od 1997 roku. Większość zbudowanych przez nas instalacji utrzymujemy w sprawności dłużej, niż wielu naszych konkurentów istnieje na rynku.Serwerownia, monitoring dla hoteli, monitoring dla magazynu, monitoring dla biura, monitoring dla sklepu, monitoring osiedla, monitoring tegracja systemów alarmowych, telewizja przemysłowa, alarmy połączone z monitoringiem IP, alarmy powiadomienia sms, alarmy powiadomienia mms, podgląd kamer przez komórkę,sieci informatyczne, Sieci Lan, Sieci Wi - Fi, monitoring bezprzewodowy, alarmy bezprzewodowe,sygnalizatory alarmu,etc..
Produkty i usługi
Montaż alarmów i innych systemów zabezpieczeń

Warto zainwestować w bezpieczeństwo swoje i bliskich, tym bardziej, że oferujemy Państwu wiele wariantów systemów alarmowych. Koszty związane z realizacją ich montażu nie należą do wygórowanych i są ustalane indywidualnie. Zależą m.in. od złożoności obiektu oraz wybranych opcji samego systemu. Odpowiedzialne za jego skuteczne działanie czujniki mogą reagować na ruch lub wybicie szyby.

System chronić może tylko przed wizytą nieproszonych gości, alarmując o próbie włamania. Najczęściej łączony jest z montażem kamer, ponieważ rejestracja obrazu daje większe szanse na odstraszenie ale też i zidentyfikowanie sprawców.

Instalowane przez nas systemy chronią również obiekt przed innymi niebezpiecznymi zdarzeniami. Instalacje przeciwpożarowe alarmują o zadymieniu na terenie obiektu, a różnego rodzaju czujniki mogą zapobiec tragedii, poprzez wykrycie ulatniającego się gazu czy też dwutlenku węgla. Decydując się na montaż odpowiednich czujników, możemy także zapobiec zalaniu obiektu.

Myśląc o bezpieczeństwie, warto również wziąć pod uwagę zagrożenia związane z korzystaniem z sieci internetowej. Tu także mogą czekać na nas przykre niespodzianki takie jak kradzież informacji lub atak na sieć w celu przejęcia nad nią kontroli. Indywidualni użytkownicy mogą zapobiec tego typu sytuacjom, zachowując ostrożność przy podawaniu danych w sieci lub wchodzeniu na podejrzane strony internetowe. W biurach i instytucjach, które korzystają z lokalnej sieci komputerowej, czasami niezbędnym krokiem w kierunku bezpieczeństwa jest jej naprawa lub rozbudowa.

Instalacje systemów alarmowych
Instalacje systemów przeciwpożarowych
Instalacje monitoringu
Naprawa i modernizacja sieci LAN
Instalacje elektryczne
Audyt bezpieczeństwa elektronicznego
Marki i specjalizacje
Montaż, serwis i naprawa systemów zabezpieczeń

SPG24 jest firmą z Mikołowa na Śląsku, gdzie prowadzimy swoje biuro. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia bezpłatnej wizji lokalnej w miejscu, w którym chcą Państwo zainstalować swój system zabezpieczeń. Może to być alarm, monitoring lub system przeciwpożarowy, jak również usługa z zakresu rozbudowy i naprawy sieci LAN. Termin naszej wizyty u klienta można umówić drogą telefoniczną, mailową czy przez formularz umieszczony na stronie www
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

cctv,