Głuchów Ewa Kaźmierczak Dominik Burcewicz sp.j

Sprzedaż płyt warstwowych i budowa pawilonów

Materiały budowlane
ul. Gliwicka 220, 43-190 Mikołów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(48) 661 26 87
Głuchów Ewa Kaźmierczak Dominik Burcewicz sp.j

Informacje

Opis działalności
Oddział firmy Głuchów znajduje się w Mikołowie,w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku i zajmuje się handlem oraz usługami. Prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych i buduje lekkie obiekty o rozmaitym zastosowaniu. Działa na zlecenie osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Lekkie, wytrzymałe, estetyczne i tanie. Takie są płyty warstwowe sprzedawane przez firmę Głuchów. Firma posiada w swojej ofercie artykuły renomowanych producentów, które nadają się doskonale do prac budowlanych. Podstawą asortymentu są płyty warstwowe poliuretanowe, płyty warstwowe ze styropianem i płyty warstwowe z wełną mineralną. Do ich montażu, a także montażu pokryć dachowych używane są różne akcesoria, w tym:
-kotwy,
-kołki
-śruby,
-pianki,
-kleje,
-silikony,
-uszczelniacze.

Same pokrycia dachowe sprzedawane przez Głuchów to blachy do dachów płaskich i spadzistych wraz z obróbkami blacharskimi.

Wymienione materiały używane są przez monterów przedsiębiorstwa do budowy pawilonów. Konstrukcje o różnej wysokości wyposażone są w stolarkę otworową i instalację elektryczną. Wśród budowlanych obiektów są sklepy, lokale gastronomiczne i usługowe, stróżówki, a także biura i budynki socjalne. Dodatkowo firma buduje:
-hale magazynowe,
-hale produkcyjne,
-wiaty,
-garaże,
-chłodnie.

Oferta przygotowana przez firmę Głuchów jest rozbudowana, dlatego najlepszym pomysłem na jej pełne poznanie jest wejście na stronę internetową. Można również napisać e-maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń