Scavo Sp. z o.o.

Szybka i sprawna naprawa maszyn budowlanych i drogowych

Serwis i części do maszyn budowlanych
ul. Gliwicka 220, 43-190 Mikołów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
690 993 099
Adres korespondencyjny
ul. Gliwicka 220, 43-190 Mikołów śląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Scavo znajduje się w Mikołowie, w województwie śląskim. Działalność prowadzimy od 2018 roku, lecz nasze doświadczenie branżowe jest znacznie większe.
Produkty i usługi
Oferta firmy Scavo obejmuje serwis maszyn drogowych i budowlanych. Działamy kompleksowo: od wymiany oleju zaczynając, a na remontach kapitalnych kończąc. Podejmujemy się naprawy usterek mechanicznych, hydraulicznych i elektronicznych oraz elektrycznych. Zapewniamy krótki czas reakcji na zgłoszoną awarię i szybki dojazd do uszkodzonej maszyny. Za cel postawiliśmy sobie zapewnienie klientom ciągłości pracy użytkowanego przez nich sprzętu.

Świadczymy szeroki wachlarz usług w zakresie obsługi technicznej, naprawy oraz remontów maszyn drogowych i budowlanych. Do naszych zadań należy głównie przeprowadzenie dokładnej diagnostyki, naprawiania silników, układów przeniesienia napędu i układów hydrauliki siłowej. Podejmujemy się też spawania, łącznie z aluminium. Zajmiemy się też bieżącym serwisem.

Zlecone nam prace realizujemy we wskazanym przez klienta miejscu, co umożliwia nam dobrze wyposażony serwis mobilny. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy poradzą sobie nawet ze skomplikowanym problemem technicznym.

Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, dlatego działamy też poza godzinami pracy sprzętu i w godzinach nocnych. Dodatkowo zapewniamy fachowe doradztwo techniczne i profesjonalną pomoc w eksploatacji użytkowanych maszyn.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Scavo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń