Epps Systemy bezpieczeństwa

Kompleksowa obsługa z zakresu instalacji przeciwpożarowych.

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Jasna 123, 43-190 Mikołów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 247 95 71
Adres korespondencyjny
ul. Jasna 123, 43-190 Mikołów śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma EPPS Systemy bezpieczeństwa ma swoją siedzibę w Mikołowie. Specjalizujemy się w projektowaniu montażu systemów przeciwpożarowych. Funkcjonujemy aktywnie już od 2007 roku.
Produkty i usługi
Prawidłowe funkcjonowanie systemu przeciwpożarowego w każdej firmie i instytucji to podstawa jakichkolwiek działań. Pożary wywoływane są przez setki różnych czynników, z których zaledwie połowę jesteśmy w stanie przewidzieć. Prowadzona przez nas działalność skupia się na obsłudze w zakresie ochrony przeciwpożarowej, zarówno w procesie inwestycyjnym, jak i użytkowym.

Funkcjonujemy aktywnie na rynku już od ponad dwunastu lat, w których trakcie udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zapewnić o najwyższej jakości naszych usług.

Proponujemy Państwu między innymi:

- projektowanie i wykonanie instalacji przeciwpożarowych,
- konserwacje i przeglądy instalacji przeciwpożarowych,
- projektowanie systemów oddymiania,
- przeglądy gaśnic,
- przeglądy systemów oddymiania.

Możemy także zaoferować opracowywanie instrukcji przeciwpożarowych oraz wdrożenie takich też działań. Opracowujemy także instrukcje planów ewakuacyjnych. Drugim profilem naszej firmy są usługi z zakresu BHP. Przeprowadzamy szkolenia i audyty BHP oraz zajmujemy się doradztwem technicznym i oceną ryzyka zawodowego. Oferujemy szkolenia podstawowe i okresowe BHP dla pracodawców, pracowników administracyjno-biurowych oraz pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Zajmujemy się również sporządzaniem protokołów powypadkowych oraz instrukcji BHP. Oferujemy również wykonanie pełnej dokumentacji BHP. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zawsze działamy dokładnie i szczegółowo.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, opolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń