Böhm Katarzyna Firma Handlowo - Usługowa "Styl"

Sprzedaż wysyłkowa
ul. Rybnicka 22, 43-190 Mikołów śląskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

NIP
6351008639

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Sprzedaż wysyłkowa. Böhm Katarzyna Firma Handlowo - Usługowa "Styl" ma swoją siedzibę w miejscowości Mikołów w województwie śląskim.
Adres wykonywania działalności przez Böhm Katarzyna Firma Handlowo - Usługowa "Styl" to ul. Rybnicka 22, 43-190 Mikołów. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Böhm Katarzyna Firma Handlowo - Usługowa "Styl" znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(5 opinii) napisz opinię
A
M
Agnieszka Matyja
Solidna firma, profesjonalna obsługa.. Polecam szczerze.
J
M
Jan Morawiecki
Jestem bardzo zadowolony z zakupów, kontakt ze sprzedającą bardzo miły, szybka dostawa. Polecam tą firmę.
J
K
Joanna Krasnodebska
Profesjonalną firmą. Polecam
J
N
Janina Nowacka
W tej firmie kupuję najlepsze rajstopki dla moich dzieci. Zawsze miła obsługa i błyskawiczna wysylka. Jestem bardzo zadowolona.
G
Gatta
Po zakupie rajstop na allegro dostałam 2 przesyłki, jedna przez pomyłkę skierowana na mój adres, jak Pani zorientowała się, że ja dostałam tę drugą przesyłkę, od razu do mnie telefonowała, żeby ją odesłać, a za koszty przesyłki mi zwróci pieniądze. Sytuacja miała miejsce na początku marca 2019, jest już koniec czerwca, a pieniędzy brak! Na telefony, z którego Pani się ze mną kontaktowała dostaje informacje, że to telefon na magazyn, który znajduje się 20 km od biura, a do biura PONOĆ nie ma numeru telefonu i kazali kontaktować mi się przez maila. Do dziś wysłałam ponad 50 maili, zero odzewu. Dostałam nr telefonu bezpośrednio do SZEFOWEJ, po pierwszej rozmowie powiedziała, że mam przesłać dane i wszystkie informacje nt zwrotu, do dziś nadal nie dostałam pieniędzy...
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.