Studio Figura Beata Hetman

Zdrowe i zbilansowane diety

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Skotnica 2, 43-190 Mikołów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Studio Figura Beata Hetman
ul. Skotnica 2, 43-190 Mikołów śląskie
NIP
6422118098
Telefon
Studio Figura Beata Hetman

Informacje

Opis działalności firmy Studio Figura Beata Hetman w Mikołów
Nazywam się Beata Hetman. Od 2017 roku prowadzę Studio Figura. Siedziba mojej firmy znajduje się w Mikołowie, na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
W moim studiu zajmuję się modelowaniem sylwetki. Pomagam zrzucić zbędne kilogramy przy zachowaniu wszelkich zasad zdrowego odżywania. Zależy mi, by moim Klienci po przebytej diecie czuli się dobrze i zdrowo. Aby tak się stało, należy przestrzegać moich uwag i stosować się do zaleceń, które dostosowuję indywidualnie do Państwa potrzeb. Współpracuję zarówno z kobietami, jak i z mężczyznami.

Moja oferta to:
- modelowanie sylwetki,
- liposukcja,
- endermologia,
- fala RS,
- sauna ir,
- elektrostymulacja,
- układanie planów żywieniowych.

Zapewniam porady dietetyczne osobom zmagającym się z różnymi schorzeniami. Proponuję diety na cukrzyce oraz diety dla chorych dla Hashimoto. Kupić u mnie można także serum odchudzające i antycellulitowe. Zdecydowanie poprawi stan skóry w trakcie zrzucania wagi.

Zawsze zwracam uwagę moim Klientom, że dobre i skuteczne odchudzanie, to zdrowe odchudzanie. Dzięki temu można utrzymać wagę po schudnięciu przez długi czas lub już na zawsze.

Zapraszam do skorzystania z moim usług - Beata Hetman
Zasięg działania
Firma Studio Figura Beata Hetman z lokalizacji: Mikołów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mikołowski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń