Truck Service Sikora Pomoc drogowa

Zajmujemy się holowaniem TIRów, autobusów i samochodów już od 1993 roku

Pomoc drogowa
ul. Staropodleska 22, 43-190 Mikołów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Truck Service Sikora Pomoc drogowa

Informacje

Opis działalności
W Truck Service Sikora zajmujemy się transportem i holowaniem TIRów, samochodów i autobusów już od 1993 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Mikołowie na terenie województwa śląskiego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
Produkty i usługi
W Truck Service działamy prężnie na rynku ratownictwa drogowego już od ponad dwóch i pół dekady. Zajmujemy się przede wszystkim holowaniem samochodów i wszelkiego rodzaju pojazdów ponadgabarytowych. Dzięki długiej i owocnej działalności na polskim rynku byliśmy w stanie systematycznie poszerzać naszą flotę pojazdów holowniczych, co w konsekwencji przekłada się na większą uniwersalność świadczonych przez nas usług.

Obecnie jesteśmy w stanie zaoferować transport wszelkiej wielkości pojazdu z każdego miejsca na terenie Europy. Holujemy między innymi takie maszyny jak:

- samochody osobowe,
- samochody dostawcze,
- samochody ciężarowe,
- ciągniki siodłowe,
- ciągniki rolnicze,
- naczepy,
- przyczepy,
- wózki widłowe,
- autobusy i autokary.

Prowadzimy również parking dla wszelkiego rodzaju pojazdów ciężarowych, osobowych oraz jednośladów strzeżony przez 24 godziny na dobę. Dbamy o bezpieczeństwo pojazdów naszych klientów tak jak o nasze własne. Oddając swój pojazd w nasze ręce, mogą mieć Państwa pewność, że wróci w tym samym stanie, w jakim go otrzymaliśmy.

Nasze usługi w razie sytuacji awaryjnej świadczymy o każdej porze dnia i nocy - wystarczy tylko zadzwonić, a przybędziemy na miejsce tak szybko, jak to będzie możliwe.

Zachęcamy do kontaktu, w razie jakichkolwiek pytań chętnie na nie odpowiemy. Więcej informacji na temat oferty mogą Państwa również znaleźć na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Chorzów, gliwicki, Katowice, mikołowski, pszczyński, rybnicki, Żory

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe