Pracownia złotnicza Grażyna Szczepanek

Szeroki wybór biżuterii, złota, srebra i metali szlachetnych.

Jubilerstwo
ul. Stawowa 5, 43-190 Mikołów śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Pracownia złotnicza Grażyna Szczepanek

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą działająca od 1992 roku. Zajmujemy się sprzedażą oraz naprawą biżuterii złotej i srebrnej. Dokonujemy przeróbek biżuterii z powierzonego złota. Świadczymy również usługi grawerskie.
Produkty i usługi
W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości wyroby jubilerskie. Dzięki niemal trzydziestoletniemu doświadczeniu doskonale poznaliśmy rynek biżuterii i preferencje naszych klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ozdoby w przystępnych cenach, a także ich renowację i naprawię.

Oferujemy:
- pierścionki złote i srebrne,
- pierścionki zaręczynowe,
- obrączki ślubne,
- naszyjniki,
- łańcuszki,
- wisiorki,
- kolczyki,
- wyroby ze złota według indywidualnego projektu.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi fachowe powiększanie i zmniejszanie obrączek, sygnetów i pierścionków, naprawa łańcuszków, kolczyków i innych uszkodzonych wyrobów jubilerskich, czyszczenie i renowacja biżuterii oraz dorabianie brakujących elementów.

Zapewniamy pełne zaangażowanie oraz doskonałą jakość wykonania - dbamy o każdy detal dzięki umiejętnościom zdobywanym latami i wysokiej jakości zapleczu technicznemu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
T
Tomasz
Bardzo profesjonalna obsługa. Mimo że nie kupowałem najdroższej biżuterii, to obsługa była bardzo zaangażowana w poszukiwanie najlepszego rozwiązania dla mnie. Szczerze polecam.
G
Grzegorz
Najlepszy jubiler w okolicy. Razem z narzeczoną szukaliśmy jubilera, u którego zakupimy obrączki ślubne. Trafiliśmy do Pracowni Złotniczej, gdzie od razu przemówił do nas szeroki wybór, świetne ceny, a przede wszystkim przemiła i profesjonalna obsługa.