Ośrodek Szkolenia Kierowców TRAMP Joanna Kowol

Nauka bezpiecznej jazdy, 20 lat doświadczenia

Kursy i nauka jazdy
ul. Zwycięstwa 2A/14, 43-178 Ornontowice śląskie
(7 opinii) napisz opinię
Ośrodek Szkolenia Kierowców TRAMP Joanna Kowol

Informacje

Opis działalności
Joanna Kowol jest właścicielką Ośrodka Szkolenia Kierowców Tramp, który znajduje się w Ornotowicach, w województwie śląskim. Prowadzimy kursy prawa jazdy kategorii B. Doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców zbieramy już od ponad 20 lat. Nasi instruktorzy są cierpliwi i robią wszystko, aby skutecznie przekazać wiedzę na temat obowiązujących przepisów na drodze. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Ośrodek Szkolenia Kierowców Tramp oferuje kursy dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z prowadzeniem samochodów oraz dla osób, które potrzebują jedynie kilku dodatkowych godzin jazdy. Nasi instruktorzy to doświadczeni oraz wykwalifikowani szkoleniowcy. Bardzo ważna jest dla nas atmosfera podczas szkolenia. Jesteśmy cierpliwi i dokładnie tłumaczymy wszystkie niejasności. Godziny zajęć są układane na potrzeby kursantów i trwają od wczesnego rana do późnego wieczora. Kursy prowadzimy również w każdy wtorek, niezależnie od ilości zapisanych osób.

Oferujemy Państwu kurs prawa jazdy kategorii B, na który składają się:
- wykłady i część teoretyczna (30 godzin),
- część praktyczna (30 godzin),
- egzamin wewnętrzny z części praktycznej i teoretycznej,
- pomoce naukowe i wszystkie niezbędne materiały.

Jeżeli czekacie już Państwo na egzamin, ale chcielibyście poprawić jeszcze swoje umiejętności, także zapraszamy do kontaktu. Szkolimy także osoby, które ponownie chcą przystąpić do egzaminu.

Posiadamy własny plac manewrowy, natomiast sama siedziba firmy znajduje się blisko przystanku komunikacji miejskiej.

Zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców z Ornotowicach oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
K
Katarzyna
Przełamałam strach i nauczyłam się jeździć! Wszystko dzięki kompleksowej obsłudze w tej szkole. Mili ludzie, nauka nie jest nudna, ale ciekawa, niskie ceny za kurs.
I
iwonaaa
Bardzo cierpliwa instruktorka, która nie ganiła mnie za błędy, ale uczyła jak ich znowu nie popełniać. Dzięki niej czułam się bezpiecznie na drodze.
L
Leszek
Świetna szkoła jazdy, która przygotowała mnie solidnie do egzaminu na prawko.
A
Aśka
To moje drugie podejście do prawa jazdy, ale ta szkoła jest o wiele lepsza. Mają nowoczesne samochody, którymi jeździ się o wiele lepiej, a instruktorzy potrafią przekazać całą wiedzę.
K
Kamil
Szkoła jest bardzo dobra, ponieważ dzięki niej zdałem prawko za pierwszym razem. Instruktorka jest wyrozumiała, cierpliwa i dokładnie tłumaczy, jeśli coś jest niejasne. Cena też przystępna.
P
Paulina
Doskonała szkoła jazdy. Tutaj poznałam wszystkie przepisy ruchu drogowego nie tylko w teorii, ale również w praktyce. Bardzo dobrze uczą, nie stresują kursanta. Polecam.
K
Kamil
Miła obsługa, dobra cena i naprawdę bezstresowa nauka jazdy. Polecam !!!