Twój Ogród Michał Fuchs

Skomponujemy ogród marzeń

Ogrodnictwo
ul. Środkowa 6, 43-180 Orzesze śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Twój Ogród Michał Fuchs

Informacje

Opis działalności
Michał Fuchs jest właścicielem firmy Twój Ogród, która istnieje od 2001 roku i zlokalizowana jest w Orzeszu na terenie województwa śląskiego. Działalność oferuje szereg usług ogrodniczych oraz sprzedaż akcesoriów i roślin. Ponadto firma zajmuje się także projektowaniem terenów zielonych.
Produkty i usługi
Jesteśmy profesjonalistami w zakresie ogrodnictwa. Pracujemy z pasją. Przez wiele lat praktyki zawodowej zgromadziliśmy znaczne doświadczenie, które ma ogromny wpływ na jakość świadczonych usług. Posiadamy ogromną wiedzę na temat niezliczonych gatunków roślin, w tym kwiatów, drzew oraz krzewów.

Oferta:
- koszenie trawy,
- rekultywacja trawnika: aeracja, wertykulacja, piaskowanie, nawożenie, dosiewanie,
- dosadzanie roślin,
- cięcie pielęgnacyjne krzewów,
- przycinanie żywopłotów,
- wykładanie rabat włókniną (zabezpieczenie przed chwastami z materiałem),
- uzupełnienie ściółki,
- opryski przeciw chorobom grzybowym roślin,
- stała opieka nad ogrodem,
- pielęgnacja drzew,
- wywóz trawy.

Zajmujemy się także profesjonalnymi projektami ogrodów. Jeśli marzą Państwo o idealnie zagospodarowanym terenie zielonym, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Nasi projektanci to osoby ze wspaniałym wyczuciem estetyki. Ponadto posiadają oni bogatą wiedzę na temat każdego stylu ogrodniczego oraz wiedzą jak łączyć rośliny, aby tworzyły wyjątkową kompozycję.

Zaprojektujemy ogród w każdym stylu. Od pałacowego, po nowoczesny. Wykonujemy także aranżacje z oczkami wodnymi oraz skalnikami. W zależności od oczekiwań Klienta dobierzemy rośliny niewymagające wiele uwagi, lub takie, przy których będzie mógł wykazać się każdy pasjonat ogrodnictwa.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Twój Ogród, której siedziba znajduje się w Orzeszu na terenie województwa śląskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń