Aps Car Michał Świtała

Całodobowa pomoc drogowa

Pomoc drogowa
ul. 1 Maja 33, 43-180 Orzesze śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
734 734 642
Aps Car Michał Świtała

Informacje

Opis działalności
Aps Car świadczy dla Państwa całodobową usługę pomocy drogowej. Właścicielem firmy jest Michał Świtała. Służymy pomocą podczas awarii lub kolizji drogowej. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Orzesze. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Jesteśmy po to, aby nieść pomoc naszym klientom. Kolizja, awaria, niespodziewane zdarzenie drogowe - pomagamy Państwu w najtrudniejszych chwilach. Świadczymy całodobową pomoc drogową. Nasi pracownicy to doświadczeni kierowcy, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Lawety, którymi wykonujemy swoją prace to najlepiej wyposażone sprzęty. Profesjonalnie podchodzimy do powierzonych nam zadań. Jesteśmy fachowcami z doświadczeniem, którzy zaopiekują się Państwa autem. Nasza oferta to:
- holowane samochodu,
- autopomoc,
- sprzedaż samochodów,
- skup samochodów,
- transport samochodu,
- pomoc drogowa 24h,
- holowanie na terenie kraju,
- laweta.
Zapewniamy konkurencyjność cen. Gwarantujemy krótki czas oczekiwania - błyskawicznie docieramy na miejsce zdarzenia. Awaryjne odpalanie pojazdów na kable również należy do świadczonych przez nas usług. Zajmujemy się również mechaniką samochodową. Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń