Tartak Bogusław Pasieka

Sprzedaż tarcicy budowlanej i więźby dachowej

Tartaki
ul. Pszczyńska 10, 43-187 Orzesze śląskie
(3 opinie) napisz opinię
Tartak Bogusław Pasieka

Informacje

Opis działalności
W branży drzewnej działamy już od 1999 roku. Tartak Pasieka założyliśmy na terenie Orzesza, w województwie śląskim. Sprzedajemy drewno budowlane oraz inne wyroby tartaczne. Właścicielem firmy jest Bogusław Pasieka.
Produkty i usługi
Działamy od początku lat 90. i przez okres naszej działalności zapewniamy najwyższą jakość usług. Prężnie się rozwijamy, co zapewniło nam solidną pozycję na rynku lokalnym. Oferujemy produkty tartaczne wykonane z różnego rodzaju drewna pochodzącego z Lasów Państwowych. Poddajemy obróbce najwyższej jakości drewno przy pomocy specjalistycznego sprzętu.

W naszej ofercie znajdują się:
- elementy więźby dachowej do 12 m
- deski szalunkowe
- łaty i kontrłaty
- tarcica obrzynana i nieobrzynana (koszty)
- kantówki i krokwie
- podbitki
- sztachety ogrodzeniowe
- donice i kora ogrodowa

Zajmujemy się także suszeniem drewna w specjalnych suszarniach. Na życzenie Klienta na wyroby tartaczne nakładamy środki impregnujące. Do naszych usług należy także struganie drewna.

Produkty dowozimy własnym taborem pojazdów. Posiadamy auta o ładowności: 3mp oraz 8mp, dzięki czemu możemy przetransportować produkty w miejsce wskazane przez Klienta. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi – nasi pracownicy służą fachową radą i pomocą. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, a przy stałej współpracy oferujemy upusty.

Zapraszamy do kontaktu - Tartak Pasieka z Orzesza.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mikołowski, pszczyński, rybnicki, Rybnik, Żory

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Krzysiek
Cena za elementy więźby dachowej jest naprawdę przystępna. Drewno jest wytrzymałe i udało mi się je zamówić od razu z transportem.
P
Piotr
Korzystam z ich usług i zamawiam od nich drewno budowlane. Mogę liczyć na dowóz na teren budowy. Deski są zawsze idealnie przycięte i co ważne, nie zawierają nadmiaru wilgoci.
K
Kamil
Serdecznie polecam produkty z tego tartaku. Drewno jest naprawdę solidne, szczególnie deski budowlane. Są doskonale wysuszone, wolne od wszelakich śladów pleśni i mają jednolitą strukturę.